Як взяти товар під реалізацію. фірмові речі під реалізацію.

У міру заповнення нещодавно відкритого магазину товарами, виявляється, що залишаються порожні полиці. Щоб магазин приносив прибуток, а місце не пустувало, найоптимальнішим варіантом буде взяти необхідну кількість товару під реалізацію.
Вам знадобиться
  • - договір комісії;
  • - комерційна пропозиція;
  • - накладні.
Інструкція
1
Щоб знайти товар під реалізацію, знайдіть оптову організацію, яка хотіла б збільшити обсяги своїх продажів. Пошліть їй комерційну пропозицію. Пошук організації здійснюйте по оголошеннях через тематичні форуми, дошки оголошень, ЗМІ, довідники організацій.
2
Як тільки вашу комерційну пропозицію буде розглянуто та схвалено, про що оптова організація повідомить у відповідному листі або по телефону, оформіть свої відносини з власником товарів, склавши договір комісії. Для цього в водної частини договору напишіть інформацію про представників сторін договору. Вкажіть місце складання, число, місяць, рік підписання, найменування сторін договору, збігаються з даними установчих документів, посади, займані представниками сторін. В основній частині договору регламентуйте основні умови. Вкажіть предмет і мета договору, асортимент товарів, якість товарів, ціну товару, умови поставки, права та обов'язки сторін, норми відповідальності за невиконання договору, термін дії та умови продовження, зміни або розірвання договору. У заключній частині договору вкажіть реквізити, печатки і підписи сторін.
3
У встановлені терміни, зазначені в договорі, прийміть поставку товару від комітента з додається до нього накладної з поміткою «На комісію». Зареєструйте в книзі продажів рахунок-фактуру, в якій буде вказана сума комісійної винагороди та надішліть її комітенту.
Зверніть увагу
Реалізовуйте товар за ціною не нижче, зазначеної в договорі, інакше вам доведеться відшкодовувати збитки зі своєї кишені.
Корисна порада
Відповідно до першого пункту статті 995 ГК РФ, ви маєте право реалізувати товар на більш вигідних умовах, ніж ті, які були вказані в договорі. Повідомте про це комітента і додаткову вигоду розділіть порівну.