Як дізнатися розмір оперативної пам'яті.

Оперативна пам'ять є одним з найважливіших елементів комп'ютера. У ній зберігаються дані, необхідні для роботи операційної системи і використовуваних додатків. Знаючи способи визначення розміру оперативної пам'яті, ви зможете краще оцінити можливості вашого комп'ютера. Дізнатися розмір оперативної пам'яті можна кількома способами.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою мишки значок «Мій комп'ютер» і виберіть в меню рядок «Властивості». У вікні буде приведена основна інформація про систему, в тому числі зазначено обсяг оперативної пам'яті.
2
Виполнітем наступну послідовність дій: Старт -> Всі програми -> Стандартні -> Командний строка.В вікні, напишіть без лапок systeminfo і натисніть клавішу Enter. З'явиться вся інформація про комп'ютер, в тому числі і дані про використовуваної оперативної пам'яті.
3
Виконуємо таку послідовність дій: Старт -> Виконати, у вікні, введіть без лапок dxdiag. Якщо з'явиться запит про дозвіл збору інформації, натисніть «Так». У вікні, будуть приведені дані про систему.
4
Для отримання інформації про оперативну пам'яті можна використовувати спеціалізовані програми, що здійснюють збір всієї інформації про комп'ютер. Прикладом можуть бути програми «Everest» або «Aida». Для того щоб дізнатися розмір оперативної пам'яті на «Евересту», запустіть програму, виберіть вкладку «Комп'ютер - сумарна інформація». У вікні, буде присутній вся необхідна інформація. При використанні «Аїди» порядок дій той же самий.