Як знімати квартиру без агента.

Виникла гостра необхідність у пошуку оренди квартири? Як вирішити цю проблему, не вдаючись до послуг агента ? Може здатися, що завдання не з легких, але рішення її лежить на поверхні. Необхідно вибрати послідовність дій, набратися терпіння і активно приступити до пошуку, який обов'язково принесе результат.
Вам знадобиться
  • - договір найму житлового приміщення;
  • - правовстановлюючі документи на квартиру від наймодавця (власника);
  • - паспорт наймодавця (власника);
  • - ваш паспорт.
Інструкція
1
Вибираючи квартиру, визначитеся з районом майбутнього проживання, поверхом, кількістю кімнат, наявністю меблів, її вартістю і періодом часу, на який вона необхідна.
2
Купіть декілька газет, виділивши найбільш сподобалися пропозиції. Зверніть увагу на те, що під ім'ям власника квартири може виступати агентство нерухомості. Одні й ті ж номери телефонів із завидною постійністю з'являються у ряді подібних оголошень.
3
Розклейте оголошення на дошках під'їздів будинків. Тим самим ви збільшуєте свої шанси на пошук потрібної квартири. Вкажіть в оголошенні інформацію про те, хто саме і на який термін планує зняти квартиру, гарантуючи порядок і своєчасну оплату.
4
Помістіть оголошення в газеті. Враховуйте той факт, що не вся преса в рівній мірі користується популярністю у орендодавців. У таких випадках бажано отримати попередню консультацію у співробітника служби оголошень.
5
Займіться пошуком потрібного вам варіанту в інтернеті. Цей спосіб привабливий тим, що ви маєте можливість побачити фото житла, що здається, скорочуючи час підбору потрібного об'єкта.
6
Помістіть власне оголошення на сайті нерухомості з зазначенням всіх необхідних для вас характеристик квартири, не забуваючи згадати про відмову від послуг агентів з оренди.
7
Зверніться за допомогою і порадою до друзів і знайомих. Розкажіть або напишіть їм про виниклу перед вами проблеми. Цілком імовірно, що у кого-небудь з них знайдеться людина, яка здає квартиру.
8
Перш ніж призначати зустріч з власником, поставте йому запитання. На який термін орендодавець збирається здавати квартиру? В якому вона стані? Уточніть наявність меблів і кількість власників орендованого приміщення. При оформленні договору переконайтеся в наявності правовстановлюючих документів на квартиру. Залучіть юриста або нотаріуса для документального укладання угоди, які зможуть врахувати всі нюанси і вберегти від можливих проблем надалі.
Зверніть увагу
Якщо власників здається в оренду квартири більше одного, то при укладенні договору оренди, зразок якого можна знайти в інтернеті, необхідно отримати згоду обох.
Корисна порада
Майте на увазі, що поквартальну оплата, яку нерідко просить орендодавець (наймодавець), буває нижче місячної. Тому за наявності вільних грошових коштів це створить економію надалі.