Як вставити на сайт pdf.

Перегляд документів онлайн вирішує безліч питань. Можна викласти відскановану сторінку, що містить цікаву для вас інформацію, вбудувати складний для копіювання текст з сайту або презентацію на сайт. Така форма подання буде займати мало місця і дозволить створювати слайдшоу в блогах або на сайту х.
Вам знадобиться
  • Інтернет.
Інструкція
1
Для вбудовування документів формату PDF на ваш блог або сайт створено спеціальні онлайн сервіси. Один з них - Slidesshare. Цей сервіс досить популярний і розкручений. Він створювався для перегляду презентацій у форматі PPT, але згодом стала можливою робота з іншими популярними форматами файлів. За допомогою Slideshare тепер можна завантажувати і відеофайли.
2
Варіанти перегляду встановлюються залежно від того, який тип документа вибраний. На жаль, вам не вдасться налаштувати вигляд. На початку і в кінці вставки присутній зайвий код, який ви можете видалити. Видаліть всі, за винятком коду в тегах .... Завантаження обмежена до 100 мегабайт на документ, а платним акаунтів до 500.
3
Ще один сервіс - Scribd. Увійдіть на сайт Facebook-аккаунтом або шляхом реєстрації. Якщо ви увійшли через Facebook, акаунти будуть пов'язані. А це означає, що при видаленні аккаунта в Facebook, відбудеться видалення профілю і всіх ваших файлів в Scribd.
4
Перед тим як файл почне завантажуватися, у спливаючому вікні може знадобитися ваше підтвердження про непорушення нічиїх авторських прав. Якщо ви зареєструєтесь, то зможете завантажувати файли з позначкою «Private». Це означає, що їх можна переглянути виключно на сайті, де він вбудований або за вказаною вами посиланням. Також файл буде недоступний для скачування. Після завантаження введіть опис, заголовок файлу і вкажіть рубрику. Перейдіть по посиланню до вже оброблених документів та скопіюйте код вставки до себе на сайт.
5
Сервіс Google Viewer, хоч і не зовсім повноцінний, цілком придатний для розміщення на сайт PDF. Він підійде тим, кого не дуже хвилює якість зображення. Робота в даному сервісі елементарна. Явними плюсами Google Viewer є хороша швидкість роботи, стабільність серверів, відсутність необхідності закачувати файл для загального перегляду.
Розширення * .ppt означає приналежність файлу до презентацій або змінним слайд-шоу, що містить відео, аудіо, графічні зображення чи форматований текст, створеним в офісному додатку PowerPoint версії 97-2003.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції перевірки сумісності презентації, створеної в офісному додатку PowerPoint версій 97-2003, встановленої на комп'ютері і перейдіть в розділ «Усі програми».
2
Вкажіть Microsoft Office і запустіть додаток PowerPoint.
3
Оберіть презентацію, яка підлягає перевірці на сумісність і розкрийте меню Microsoft Office верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Підготувати» і виберіть команду «Перевірка сумісності».
5
Використовуйте наступні додатки, що дозволяють повноцінно відображати файли з розширенням * .ppt - Microsoft PowerPoint версій 97-2003; - Microsoft PowerPoint Viewer версій 97-2003; - Nuance OmniPage Professional; - ACD Systems Canvasілі встановіть спеціалізований пакет Office Converter Pack , що містить текстові конвертери і графічні фільтри, що забезпечують сумісність презентацій з Microsoft PowerPoint версій 2007 і вище.
6
Завантажте пакет Oconvpck.exe з офіційного сайту корпорації Microsoft і встановіть його на комп'ютер або виберіть опцію завантаження повного пакета Office Resource Kit (Ork.exe) і встановіть його.
7
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску інструменту установки пакета Office File Converter Pack вручну.
8
Вкажіть значеніеімя_діска: \ Program Files \ ORKTools \ ORK11 \ TOOLS \ Office Converter Pack \ OCONVPCK.exeв полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
9
Підтвердіть свою згоду з умовами ліцензійної угоди натисканням кнопки «Так» у вікні запиту системи і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки «Закрити».