Як прискорити передачу даних.

Деяких користувачів категорично не влаштовує їх швидкість доступу в інтернет і передачі даних усередині локальної мережі. Ці проблеми можна виправити декількома способами.
Вам знадобиться
  • - Advanced System Care.
Інструкція
1
По-перше, визначте якість роботи вашого маршрутизатора або мережевого концентратора. Досить часто виникають ситуації, в яких бюджетні моделі цих пристроїв просто не справляються з навантаженням. Крім того, вищевказане обладнання може зіпсуватися. Спробуйте відключити декілька комп'ютерів або ноутбуків від локальної мережі і перевірити якість зміни швидкості передачі даних.
2
Переконайтеся, що ваша мережа не перевантажена. Наприклад, в тому випадку, коли на певних комп'ютерах запущені програми, активно використовують мережевий канал, це може негативно позначитися на роботі мережі в цілому. Виключіть з постійного використання такі програми, як uTorrent, Download Master і Skype. Зверніть особливу увагу на програми, скануючі відкриті порти інших комп'ютерів, наприклад NetLook.
3
Перевірте налаштування мережевих адаптерів певних ноутбуків або комп'ютерів. Якщо ви має справу з досить великою локальною мережею, то постарайтеся рівномірно розподілити навантаження на всі комутатори, за допомогою яких вона побудована.
4
Оптимизируйте всі комп'ютери, що входять до складу локальної мережі. Для цього необхідно відключити зайві служби і почистити реєстр. Встановіть програму Advanced System Care. Вона дозволить швидко провести вищеописані процедури.
5
Запустіть утиліту і перейдіть в меню «Очищення Windows». Активуйте чотири пункти, розташовані в даному меню. Натисніть кнопку «Сканувати». Дочекайтеся, поки програма перевірить систему і жорсткий диск на наявність помилок. Натисніть кнопку «Ремонт».
6
Відкрийте меню «Діагностика системи». Повторіть процедуру, описану в попередньому кроці. Відкрийте меню «Утиліти». Перейдіть до пункту «Інтернет помічник».
7
Виберіть параметр «Автооптімізація» і натисніть кнопку «Вперед». Вкажіть приблизну середню швидкість доступу до інтернету. Натисніть кнопку «Оптимізувати». Закрийте програму.