Як намалювати Жінку-кішку. Як намалювати витончену жінку.

Кішки - тварини витончені і граціозні. Жінки з давніх пір намагалися бути схожими на них, та й чоловіки частенько порівнюють своїх коханих з кішками. Після полюбилися багатьма екранізацій «Cat Woman» і «The Batman» бажаючих намалювати жінку- кішку значно додалося, дуже вже симпатичними видалися багатьом ці персонажі.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець.
Інструкція
1
Продумайте позу, відповідно їй нанесіть каркасну лінію, яка буде проходити вздовж усього тіла. 1/8 всієї довжини лінії відведіть для малювання голови у вигляді овалу. Намітьте горизонтальними лініями місця розташування плечей, грудей, талії, стегон, колін, гомілки і ступень.
2
З'єднайте лініями шиї голову із плечима. Від плечей проведіть лінії для майбутніх рук. Накидайте лінії талії, стегон, гомілок. Грудей повинні розташовуватися під кутом 45 ° від центральної лінії. Розмістіть їх в середині відстані між лініями плечей і талії.
3
Відзначте плавність в лініях шиї, плечі не повинні бути занадто плоскими. Слідкуйте, щоб всі лінії тіла Жінки-кішки були промальовані плавно, з підкресленням структури м'язів. Верх торса Не робіть вузьким. Якщо рука кішки буде піднята, то під нею на рівні грудей прорисуйте помітний шматочок спини і область пахви.
4
Тепер займіться малюванням рук, кожна з яких складається з трьох деталей: кисть, передпліччя і плече. Зобразіть кожну у вигляді плоского овалу. Лікті знаходяться на рівні лінії талії, а кінчики пальців дістають до середини стегон. Прорисовуючи руку, пам'ятайте, що вона не повинна бути прямою, оскільки у неї є м'язи. Зробіть вигини плавними, перехідними від однієї частини руки в іншу. Рука звужується ближче до ліктя і розширюється в місці біцепса.
5
Малюючи ноги, грунтується на тих же правилах, що і при малюванні рук. Уникайте прямих ліній, роблячи їх більш рельєфними і плавними. Верхню частину ніг зробіть округлі і товщі нижньої. Прорисуйте підставу стегон, звужуйте ногу плавно до коліна. У місцях колін покажіть опукле освіту в сторону. М'язи гомілки зробіть злегка видатними.
6
Тепер займіться прорісовиваніе голови. З боків намітьте вуха. Прорисуйте очі, ніс і рот. Лоб і щоки «скрійте під чорною маскою». На кінцях пальців не забудьте намалювати гостренькі кігтики. На завершення композиції намалюйте кішці хвіст.