Як скасувати автозавантаження програм. Як прибрати програму з автозавантаження на mac.

Автомат дає можливість запускати автоматично потрібні вам програми відразу ж після завантаження операційної системи. Наприклад, в автозавантаженні завжди знаходяться антивірусні програми .
Інструкція
1
Запустіть програму, для якої ви хочете скасувати автозагрузку. Зайдіть в настройки даної програми , (меню «Налаштування» або «Інструменти», якщо є вкладки, значить виберіть вкладку «Загальні» і знайдіть там пункт «Завантажувати/запускати разом з Windows», або «Автозавантаження» . Зніміть прапорець біля даної опції і натисніть кнопку «Застосувати» і «Ок».
2
Видаліть з автозавантаження файли за допомогою «Провідника». Файли і програми , додані в автозагрузку методом копіювання їх ярликів в головне меню, можна прибрати з автозавантаження наступним чином: на кнопці «Пуск» викличте контекстне меню, виберіть пункт «Провідник» . Виберіть в лівій частині вікна папку «Програми», далі «Автозавантаження». Виберіть ярлик програми , для якої ви хочете скасувати автозагрузку, виділіть його і натисніть клавішу "Del" або викличте на ньому контекстне меню і виберіть пункт «Видалити», потім підтвердіть видалення натисканням на «Ок».
3
Заберіть програму з автозавантаження можна засобами операційної системи Windows. Зайдіть в пункт головного меню "Виконати" і наберіть там команду "Msconfig". Дана команда викликає вікно, яке містить настройки операційної системи. Перейдіть у вкладку «Автозавантаження». В даній вкладці перераховані всі програми , які завантажуються разом з системою і шлях до файлу програми . Виберіть програму, для якої ви хочете прибрати автозагрузку. Зніміть прапорець навпроти назви програми , натисніть кнопку «Ок». Висвітиться вікно з повідомленням, що зміни вступлять в силу тільки після перезавантаження системи. Виберіть пункт «Вихід без перезавантаження», якщо хочете продовжити роботу. Якщо ж ні, виберіть «Перезавантажити зараз». Після перезавантаження з'явиться повідомлення, що системні настройки були змінені, натисніть кнопку «Ок». Таким же чином, як ви виконали скасування автозагрузку, можна її відновити.
4
Запустіть програму Ссleaner, виберіть зліва кнопку «Автозавантаження», в списку в справа виберіть програму, яку ви хочете видалити з автозавантаження, викличте на ній контекстне меню і виберіть пункт «Видалити».
Зверніть увагу
Прибирайте програму з автозавантаження, якщо ви впевнені, що це не завадить роботі комп'ютера, особливо це стосується системних файлів і програм.