Як лакувати підлогу.

Лак в усі часи чинив серйозний вплив на якість, експлуатацію та термін придатності матеріалу або вироби, що покривається ім. Наприклад, протягом багатьох століть він прекрасно захищає дерев'яні поли житлових приміщень. Але його слід правильно наносити.
Вам знадобиться
  • - Лак для підлоги;
  • - кисть або валик;
  • - уайт-спірит;
  • - тара для розмішування лаку;
  • - мелкозернистая шкурка;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Ретельно перемішайте лак перед застосуванням. При необхідності розбавте його уайтрспіритом в окремій тарі. Очистіть поверхню підлоги від забруднень, видаліть весь пил і проведіть контрольну лакировку маленького ділянки поверхні.
2
Покрийте поверхню в 3 шари спочатку нерозбавленим лаком. Щоб збільшити міцність покриття, всі верстви лаку наносите на поверхню, прошліфувати попередньо дрібнозернистою шкіркою.
3
Зачекайте, поки лак висохне протягом 4 годин. Наступні 3 шари наносите тільки після повного висихання попередніх, розбавляючи лак. На одношарове покриття витрата може доходити до 120 г/кв.м. Якщо роботи проводяться матовим лаком, то варто пам'ятати про швидкому осіданні матирующей добавки, тому перемішування лаку необхідно виробляти в робочій ємності кожні 10 хвилин.
4
Залиште пофарбовану поверхню висихати на 5 діб, після чого вона стане готовою до експлуатації. При сушінні покриття необхідно уникати протягів і прямих сонячних променів.
5
Помістіть лак на зберігання в щільно закриту тару, яка забезпечує достатній захист від світла і вологи, поблизу мають бути відсутні прилади опалення та електричні пристрої. Під час проведення фарбувальних робіт, а також після їх закінчення приміщення ретельно провітрюється протягом доби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=58S1GRWwSEc
Зверніть увагу
отлакірованного підлозі потрібен захист від низької вологості і відсутності вентиляції в приміщенні. В іншому випадку через якийсь час плівка лаку втратить своєї твердості, стане податливою, м'якою, на ній можуть виникнути розриви.
Корисна порада
Для нанесення лаку підходить кисть, валик або метод розпилення при 15-35 ° С температурі і не більше 80% відносної вологості. Для захисту рук підійдуть гумові рукавички. Ні в якому разі не можна зливати відходи в каналізацію! Остерігайтеся вогню! Термін зберігання речовини - 12 місяців.
Якщо ви вирішили укласти в приміщенні паркет, то вам обов'язково доведеться його самостійно лакувати. До даного справи потрібно підійти відповідально, так як стать, який має дефекти, буде виглядати не естетично.
Інструкція
1
Для початку потрібно відзначити, що в приміщенні при роботі не повинно бути пилу. Навіть дрібні пилинки не повинні сідати на свіже лаковане покриття. Допустимі окремі волоски кисті, так як цього вам уникнути не вдасться. Вони не роблять впливу на загальну стійкість покриття. Врахуйте, що паркет не повинен мати істотних дефектів.
2
Поверхность покривайте лаком рівномірно. Деревина має різну всмоктує здатність, тому навряд чи вам вдасться дотримати певну товщину шару. Сам паркет не повинен мати шорстку поверхню.
3
Нанесення лаку найкраще виконувати відразу ж після закінчення шліфовки паркету. Ви можете виконувати роботу вручну або за допомогою механічного приладу, наприклад, фарбопульта. За допомогою шпателя можна нанести грунтувальний і перший шар. Решта ж рекомендується наносити пензлем або валиком. При нанесенні лаку шпателем, проходи орієнтуйте навхрест один до одного. Якщо перший прохід ви зробили вздовж приміщення, то другий робіть поперек. Мазки виконуйте S-образними рухами. Лакове покриття в даному випадку буде більш міцним. Одночасно будуть замасковані і стики сусідніх ділянок. Деревина в результаті повинна придбати світлий тон.
4
Для нанесення інших шарів використовуйте широку кисть. Мазки їй виконуйте U-образними рухами. Тим самим ви зможете перекрити сусідню ділянку. Лаковий шар в даному випадку буде тонкий. Кисть повинна завжди контактувати зі свеженанесенной шаром. Після роботи з двукомпонентной лаками обов'язково промийте кисть розчинником. Не допускайте затвердіння залишків лаку. Якщо ж ви працюєте з однокомпонентним лаком, то під час перерви можете залишити кисть в ємності з ним. Після роботи дайте покриттю повністю висохнути. На це йде близько 2 діб.