Як дивитися 3d на телевізорі.

Навіть ліцензійний DVD-диск зі стереоскопічним фільмом обійдеться дешевше квитка в кіно на одне обличчя. Подивитися ж стереофільм на диску можна буде всією сім'єю і необмежену кількість разів на звичайному телевізорі - і також в 3D.
Інструкція
1
Перш, ніж купувати диск, переконайтеся, що записаний на ньому стереоскопічний фільм сумісний з вашим телевізором. Якщо використовується ефект Пульфріха або анагліфічні система, можна використовувати будь-який телевізор (у другому випадку він обов'язково повинен бути кольоровим, але може використовувати будь-яку технологію відображення), а в комплект поставки диска входить одна пара окулярів відповідного типу. Якщо фільм розрахований на використання затворів очок, телевізор повинен обов'язково бути кінескопним (з рідкокристалічних підійдуть деякі, що володіють малим часом відгуку або спеціально розраховані на перегляд стереофільмів), а якщо він розрахований на використання поляризаційних окулярів, підійде тільки спеціальний телевізор, сумісний з такими очками. Затворні і поляризаційні окуляри в комплект поставки дисків не входять. Телевізори з лентикулярной екраном використання окулярів не вимагають.
2
У випадку, якщо фільм використовує ефект Пульфріха або анагліфічні систему, в комплект поставки диска входить лише одна пара окулярів. Щоб подивитися кінокартину картину всією сім'єю, вам доведеться придбати або виготовити додаткові пари окулярів. Врахуйте, що одні анагліфічні окуляри є червоно-синіми, інші - червоно-зеленими. Додаткові пари окулярів повинні використовувати те ж поєднання і розташування кольорів, що і штатні, тому, збираючись в магазин за ними, візьміть штатні окуляри з собою. При самостійному виготовленні додаткових пар використовуйте тільки насичені світлофільтри.
3
Додаткові пари окулярів для перегляду кінофільмів, що використовують ефект Пульфріха, не випускаються. Виготовити їх можна з непотрібних сонцезахисних. Вони не повинні бути занадто темними. Подивіться, з якого боку у штатних стереоокулярів є фільтр, і у сонцезахисних окулярів залиште скло з того ж боку, а з протилежного - зніміть.
4
Затворні стереоочки зазвичай додаються до телевізора в кількості однієї-двох пар. З апаратом вони пов'язані або кабелем, або інфрачервоним або радіоканалом. Щоб фільм змогли подивитися інші члени сім'ї, придбайте додаткові пари окулярів окремо. Якщо вони дротяні, попередньо переконайтеся, що апарат передбачає можливість їх підключення. Виготовити такі окуляри самостійно не можна, але не з тієї причини, що вони складно влаштовані, а тому, що комплектуючі для їх виготовлення не реалізуються отдельно.Прі придбанні затворів очок для використання з звичайним телевізором переконайтеся, що він кінескопний (або рідкокристалічний з малим часом відгуку ), а також що самі окуляри призначені саме для телевізора, а не для комп'ютера.
5
Якщо ваш телевізор розрахований на використання поляризаційних стереоокулярів, він також зазвичай комплектується ними в кількості однієї або двох пар. При неможливості придбання додаткових пар виготовте їх самі. У майстерні по ремонту ноутбуків попросіть розбитий екран від портативного комп'ютера. Обережно, щоб не порізатися осколками, зніміть з екрану поляризатор, після чого спиртом видаліть з нього клей. Направте штатні окуляри телевізора на звичайний РК-монітор, і подивіться, які здаються кольору вони набувають при горизонтальному положенні оправи. Виріжте з поляризатора два фільтри, встановіть їх в оправу, після чого зорієнтуйте їх таким чином, щоб вони придбали при її горизонтальному положенні такі ж здаються кольору.
6
Якщо ви носите окуляри з діоптріями, пишіть при перегляді під стереоочки.
7
При перегляді фільму на телевізорі з лентикулярной екраном спеціальні окуляри не використовуйте (тільки окуляри з діоптріями, за їх наявності), а голову тримайте строго вертикально.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vZPxAXga2gA