Як налаштувати інтернет на китайській Nokia.

Щоб мати можливість користуватися інтернетом на своєму мобільному телефоні, необхідно замовити, а потім зберегти спеціальні настройки. При цьому неважливо, якої марки і моделі ваш телефон (оператор визначить це автоматично).
Інструкція
1
Якщо ваш оператор зв'язку - це компанія «МТС», тоді для замовлення інтернет-налаштувань ви можете зателефонувати за коротким номером 0876 (дзвінок на нього є абсолютно безкоштовним). Крім того, у вашому розпорядженні весь час знаходиться офіційний сайт оператора (відвідайте його і заповніть спеціальну форму запиту). Варто відзначити, що оплачуватися буде тільки скачуваний трафік, підключення ж інтернет-з'єднання надається абонентам безкоштовно.
2
Якщо ж ви користувач мережі «Білайн», тоді для отримання автоматичних налаштувань використовуйте USSD-номер * 110 * 181 #. З його допомогою ви активізуєте з'єднання на основі GPRS. Якщо ж вас не влаштовує зв'язок по GPRS-каналу, то можете налаштувати інтернет на своєму мобільному і іншим способом: наприклад, наберіть на клавіатурі USSD-команду * 110 * 111 #. До речі, після відправлення запиту не забудьте спочатку відключити свій телефон, а потім включити його знову. Відразу після того, як пристрій заново зареєструється в мережі, отримані настройки стануть активними і ви зможете вийти в інтернет.
3
Абоненти оператора зв'язку «Мегафон» для налаштування інтернет-з'єднання можуть скористатися коротким номером абонентської служби 0500 (якщо дзвінок здійснюється з мобільного телефону). Якщо ж ви хочете зателефонувати з міського, тоді наберіть номер 502-5500. Крім цього, існує можливість звернутися за допомогою в офіс технічної підтримки абонентів або в салон зв'язку «Мегафон». Співробітники компанії підключать і налаштують необхідну послугу (або, якщо вам буде необхідно, відключать її).
4
Замовлення налаштувань у даного оператора доступний і іншим способом: ви можете відправити смс-повідомлення на короткий номер 5049. У його тексті необхідно вказати тільки цифру 1. Вказавши цифру два або три, ви зможете замовити, відповідно, настройки WAP або MMS.