Як видалити відео з телефону.

Сучасні телефони в своїй основній масі або мають велику кількість вільної пам'яті, або мають можливість підключення змінних карт пам'яті. Як і в будь-якому іншому мультимедійному пристрої, вільна пам'ять має властивість закінчуватися, і деякі файли доводиться видаляти. Для видалення непотрібного відео скористайтеся одним з нескладних способів.
Інструкція
1
Видаліть відео вручну за допомогою файлового меню телефону . Виділіть файли, призначені для видалення і видаліть їх, або видаліть їх поштучно.
2
Обнулите прошивку телефону . Для того, щоб зробити цю дію, вам буде потрібно спеціальний код обнулення прошивки. Використовуйте пошук, щоб знайти контакти техпідтримки виробника вашого стільникового телефону або зверніться до сервісного центру. Для того, щоб отримати код, вам буде потрібно IMEI - ідентифікаційний номер вашого телефону . Ви можете знайти його, набравши комбінацію * # 06 # або відкривши задні кришку телефону і знявши батарею. Повідомте IMEI і запросіть код обнулення прошивки, після чого використовуйте його. Майте на увазі, що застосування даного коду повністю зітре весь контент, розташований на вашому телефоні.
3
Синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього вам знадобляться драйвера і програмне забезпечення для синхронізації, а також дата-кабель. Як правило, ви можете знайти ці компоненти в комплекті поставки. В іншому випадку, скористайтеся пошукачем щоб знайти драйвера і програмне забезпечення. Найкращим варіантом буде скачати їх з офіційного сайту виробника вашого телефону . Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Переконайтеся, що програма "бачить" ваш телефон, після чого видаліть потрібне вам відео з телефону , використовуючи комп'ютер. Дочекайтеся закінчення операції, після чого безпечно витягніть телефон і перезавантажте його.
4
Якщо ваше відео зберігається на карті пам'яті, вийміть її з телефону . Підключіть картрідер до комп'ютера, після чого вставте в нього карту пам'яті. Дочекайтесь появи знімного диска в меню "Мій комп'ютер". Відкрийте карту пам'яті і видаліть відео. Вийміть картку пам'яті і вставте її назад у телефон.
Завдяки активному розвитку ринку електроніки існують такі телефони, які оснащені всім необхідним для відео та фотозйомки. У деяких випадках буває необхідно відновити випадково видалені фотографії з мобільного телефону. Тому, купивши телефон, ретельно вивчіть всі його можливості і функції, тоді ви зможете самостійно вирішити будь-яку проблему без залучення сторонніх фахівців.
Інструкція
1
Відновлення видалених фотографій виконуйте за допомогою спеціального програмного забезпечення. Наприклад, використовуйте для цього програму "ФОТОДОКТОР" від компанії AMS Software. Вона являє собою безкоштовну утиліту, що дозволяє відновити видалені фотографії з різних носіїв, у тому числі мобільних телефонів, карт пам'яті і флешок.
2
Щоб відновити фотографії, скачайте цю програму і встановіть її на телефон. Потім відкрийте її і виберіть папку, в якій раніше знаходилися шукані файли, і в поле пошук введіть назву файлу. Програма видасть список файлів, доступних для реконструкції. Виберіть потрібні вам фотографії та натисніть "Відновити". Зміст відновлюваних файлів можна подивитися в розділі "Ескізи". Ця програма для використовується тільки в тому випадку, якщо застосування інших способів не дало бажаного результату.
3
Якщо ви є щасливим володарем смартфона, то у вас є можливість відновити файл без застосування спеціального програмного забезпечення. Підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою usb-кабелю і зайдіть на карту пам'яті телефону за адресою C:/System/temp. Тут зберігаються всі недавно видалені файли. Якщо ви випадково видалили цінну для вас фотографію, то її цілком можна відшукати за цією адресою. Проте варто відзначити, що розмір папки temp обмежений, і відновити файл вдасться, тільки якщо ви його видалили буквально кілька годин тому. Якщо файл був видалений кілька днів або тижнів тому, то, на жаль, він буде втрачений для вас безповоротно.