Як встановити ігри на телефон Nokia.

Сучасні телефони являють собою повноцінні мультимедійні пристрої, які дозволяють дивитися відео, слухати музику і грати в ігри. Щоб встановити ігри на телефон фірми "Нокіа", достатньо скористатися одним з декількох простих варіантів.
Інструкція
1
Скористайтеся допомогою своїх друзів. У разі, якщо ваші телефони належать до однієї модельній лінійці, попросіть їх перекинути ігри на ваш телефон, використовуючи бездротове з'єднання bluetooth або інфрачервоний порт. Майте на увазі, що при використанні інфрачервоного порту відстань між телефонами не повинно бути більше десяти сантиметрів протягом усього часу передачі.
2
Скачайте ігри, використовуючи веб-браузер на телефоні. Найбільш оптимальним варіантом буде спочатку знайти ігри, підходящі для вашої моделі телефону, використовуючи комп'ютер, а після цього вписати адресу до файлу в браузер телефону і завантажити файл. Цим ви заощадите гроші, які могли бути витрачені на пошук додатки.
3
Якщо ваш телефон підтримує карти пам'яті, скористайтеся картридером. Вийміть карту пам'яті з телефону, вставте в картрідер. Дочекайтеся появи знімного диска в меню "Мій комп'ютер". Відкрийте цей диск і скопіюйте на нього ігри, які ви хочете встановити на телефон. Після цього вставте карту пам'яті назад у телефон.
4
Синхронізація телефону з комп'ютером. Найбільш зручним буде використання дата-кабелю. У комплекті з вашим телефоном повинен поставлятися дата-кабель, а також диск з драйверами. У разі, якщо це не так, скачайте драйвера і програмне забезпечення з сайту www.nokia.com. Дата-кабель ви можете знайти в магазині стільникового техніки. Переконайтеся в тому, що компоненти підходять саме до вашої моделі стільникового телефону. Встановіть драйвера і програмне забезпечення на телефон, після чого підключіть телефон до комп'ютера. За допомогою програми скопіюйте потрібні файли на телефон і перезавантажте його.
Корисна порада
Перед скачуванням ігор з мережі переконайтеся в їх сумісності з вашим телефоном.
Все мобільні телефони Nokia, виконані на платформах S40 і S60, мають вбудовану в прошивку віртуальну машину Java. Все, що необхідно для установки на такий телефон J2ME-додатки - помістити його у вбудовану пам'ять апарату або на карту пам'яті.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що телефони Nokia, на відміну від апаратів багатьох інших виробників, не вимагають обов'язкової наявності файлу формату JAD. Вони цілком можуть обходитися і одним файлом формату JAR. Втім, наявність JAD-файлу роботі програми ніяк не завадить. А якщо завантажити браузером телефону JAD-файл, апарат автоматично завантажить і відповідний йому JAR-файл.
2
Користуючись телефоном на платформі S40, скачайте JAR-файл вбудованим браузером. Не використовуйте для цього Opera Mini, UCWEB і подібні програми. Він буде автоматично встановлено, після чого ви знайдете програму в розділі «Ігри» або «Додатки».
3
Якщо у телефону є знімна карта пам'яті, відключіть апарат, витягніть карту, після чого встановіть її в кардрідер і знайдіть на ній папку з JAR-файлами. Помістіть туди нові такі файли, коректно вимкніть кардрідер від комп'ютера, потім переставте карту в телефон і включіть його. У відповідному розділі його меню з'являться нові програми.
4
Якщо ви користуєтеся апаратом на платформі S60, після скачування JAR-файлу вбудованим браузером телефону автоматично розпочнеться його установка. Сам файл або нікуди не збережеться, або, на нових моделях, залишиться в папці карти пам'яті під назвою download. Браузер UCWEB збереже файл в папку UCDownloaded, а браузер Opera Mini або Opera Mobile дозволить вибрати для збереження практично будь-яку папку карти пам'яті. Рекомендується вибирати для цього папку Others, а файли, викачані в інші папки - переносити туди. У цю ж папку можна помістити JAR-файл і за допомогою кардрідера, при цьому, для зняття карти телефон вимикати не обов'язково. Досить короткочасно натиснути клавішу виключення, а потім в меню вибрати пункт «Витягнути карту».
5
Якщо файл викачаний браузером стороннього розробника, зайдіть в папку, де він знаходиться, вбудованим браузером телефону, а потім запустіть його. Якщо ви використовуєте менеджер файлів X-Plore, виберіть в меню пункт «Файл» - «Відкрити в системі».
6
Незалежно від того, яким саме чином ви запустили установку, пам'ятайте, що вихідний JAR-файл залишиться незмінним. Це дозволить при необхідності переустановити програму з настройками за умовчанням. В ході установки вам буде задано кілька запитань, на які треба відповісти позитивно. Коли буде запропоновано вказати місце установки, виберіть карту пам'яті. Пам'ятайте, що JAR-файли, на відміну від SIS- і SISX-файлів, в телефонах Nokia будь-яких моделей не вимагають обов'язкової наявності цифрового підпису.