Як читати на телефоні документи.

Сучасні телефони мають функціоналом, що дозволяє не тільки здійснювати дзвінки і відправляти смс, але також слухати музику, дивитися фільми і навіть читати книги. Щоб читати книги на телефоні , скористайтеся одним з простих способів, наведених нижче.
Інструкція
1
В першу чергу, вивчіть формати документів, які може відкривати ваш телефон. У більшості випадків, смартфони і комунікатори можуть відкривати pdf-файли, а також переглядати і редагувати файли з розширенням .txt і .doc. У разі, якщо ваш телефон з їх числа, то все, що від вас вимагається - це скопіювати документ в пам'ять телефону. Ви можете зробити це будь-яким із способів, зазначених в кроці №3.
2
У разі ж, якщо ваш телефон не може відкривати, переглядати і редагувати документи, зверніть увагу на таку програму, як BookReader. З її допомогою ви з легкістю можете конвертувати будь-який документ формату .doc або .txt в java-файл, який буде встановлюватися як додаток. За допомогою програми BookReader ви можете не тільки конвертувати документ, але і вибирати такі параметри, як розмір і колір шрифту, а також колір фону. Майте на увазі, що поєднанням, найбільш зручним для очей, буде чорний шрифт на світло-сірому тлі. В цьому випадку контрастність шрифту і фону буде найбільш щадить і підходящої для читання. Вибирайте такий розмір шрифту, щоб ваші очі не напружувалися, тому як довгострокове читання з екрану мобільного телефону чревато погіршенням зору.
3
Залежно від моделі вашого стільникового, ви можете скористатися одним з декількох способів для копіювання документів в пам'ять телефону. Якщо ваш телефон підтримує карти пам'яті, то все, що вам потрібно - це витягти карту пам'яті з телефону та вставити її в картрідер, приєднаний до комп'ютера. В меню "Мій комп'ютер" з'явиться новий знімний диск, на який вам потрібно скопіювати документ. Якщо на вашому телефоні присутні такі інтерфейси, як ІЧ-порт або bluetooth, ви можете скористатися ними для передачі файлу. В іншому випадку, вам буде потрібно дата-кабель, а також драйвера і програмне забезпечення для синхронізації телефону з комп'ютером. Встановіть драйвера і ПО, підключіть телефон до комп'ютера та скопіюйте файл в пам'ять телефону.