Як відкрити шаурму. Бізнес план шаурма.

Щоб відкрити успішну точку з продажу шаурми, необхідно правильно вибрати місце. Якщо тут допустити помилку, на рівень беззбитковості бізнес буде вивести вкрай складно. Бажано, щоб приміщення розташовувалося на перетині пішохідних вулиць. як варіант - магістралей з можливістю зупинитися і перекусити, або у метро.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - дозвільна документація;
  • - обладнання;
  • - продукти;
  • - персонал.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Не варто думати, що шаурма - це не повноцінний громадське харчування і його можна запустити без попередніх підрахунків. Звести в єдиний документ слід всі витрати, необхідні для початку продажів; змінні і постійні витрати; очікуваний прибуток. Виходячи з цих даних, ви зможете визначити рентабельність майбутнього проекту. Також в бізнес-плані опишіть «фотографію» робочого дня. Іншими словами, розкладіть по поличках виробничий процес, що починається від приходу працівників і запуску технологічного обладнання. Згодом це значно полегшить інструктаж персоналу. Продумайте і включіть в бізнес-план програми лояльності, розраховані на залучення постійних покупців. Пам'ятайте, що нічого з такою силою не прив'язує їх до точки, як якісний продукт і вигода, що виражається, наприклад, в накопичувальних знижках.
2
Оберіть місце, де буде розташовуватися ваш кіоск. Як варіант - візьміть в оренду стаціонарне приміщення. Вирішивши основні проблеми, приступайте до оснащення. Спочатку продумайте технологічний процес і спантеличте прокладкою інженерних комунікацій. Потім купіть обладнання. У деяких випадках його можна придбати в лізинг. Пройшовши підготовчий етап, запросіть наглядові органи для отримання дозвільної документації.
3
Продумайте асортимент. Вирішіть, які види шаурми плануєте продавати, що буде входити в них, де все це закуповувати. Якщо у вас одна точка, таке порівняно невелика кількість продуктів постачальники везуть неохоче, тому оберіть найближчий до вас дрібнооптовий ринок, поїдьте туди, вивчіть їх пропозиції та ціни. Коли точок з продажу шаурми відразу відкривається кілька, можна подумати і про централізованому постачанні. Окреме слово - меню. Крім основного продукту ви можете запропонувати потенційним покупцям салати, а також холодні і гарячі напої. Найлогічніше ввести в меню пиво, воду - газовану і не газовану, томатний і фруктовий сік, бульйон, чай, кава. Салати ж повинні бути максимально прості у виробництві і мати невисоку собівартість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FHko2EQRhZA