Як почати свій автобізнес.

Можливо, коли-небудь вам і будуть потрібні лінії конвеєрного складання або світні подіуми елітного автосалону. Але поки ви тільки починаєте свій автобізнес і вирішили відкрити для початку приватний сервіс по ремонту автомобілів ...
Інструкція
1
Зареєструйте в податковій інспекції ІП або юридична особа. Варто відзначити, що ще недавно для того, щоб відкрити СТО, був потрібний набагато більш обширний пакет документів. Чи то держава вирішила піти, нарешті, назустріч малому бізнесу не на словах, а на ділі, чи то автосервісів на наших російських трасах досі настільки мало (враховуючи стан деяких трас і надію на російський "авось"), що тяганина з паперами може стати фатальною.
2
Знайдіть приміщення для вашої майбутньої майстерні. Найкраще місце - на автотрасі або біля міської розв'язки біля автозаправки і гаражного кооперативу. Але так як всі подібні місця вже напевно міцно зайняті, цілком достатньо буде, щоб дотримувалося хоча б одна з цих умов. Приміщення повинно вже мати оглядову яму або підйомник, інакше вам доведеться укладати додаткові угоди з орендодавцем.
3
Обов'язково зверніться в санітарну та пожежну службу, щоб отримати позитивні висновки про стан приміщення. Будьте готові до того, що з урахуванням специфіки вашого підприємства вимоги будуть досить жорсткі.
4
Закупити все необхідне обладнання, інструменти та витратні матеріали. Зазвичай в автомайстерень виконується кілька найпоширеніших видів робіт: шиномонтаж, невеликий ремонт двигуна. Тому не скупіться на хороше імпортне обладнання (краще німецьке або італійське), щоб весь комплекс робіт міг бути виконаний в самі стислі терміни. Тим більше що такі роботи сезонні, і переустановка вам обійдеться набагато дорожче.
5
Тверезо оціните свої можливості, перш ніж встановіть вивіску над входом (і в'їздом) в автосервіс. Для ремонту багатьох іномарок будуть потрібні «рідні» комп'ютерні стенди, якими розташовують тільки офіційні дилери компаній. Тому почніть краще з обслуговування вітчизняних автомобілів, щоб не нашкодити ні авто, ні своєї репутації.
6
Встановіть реальні ціни на ваші послуги - тоді цілком ймовірно, що у вас незабаром з'являться постійні клієнти і ви швидко окупити всі витрати.
7
Запросіть хороших фахівців для роботи в вашому сервісі. Проведіть співбесіду з теорії та практиці. Втім, в автобізнес е (тим більше локальному) такі фахівці завжди на виду. По можливості запропонуйте їм більший оклад, а фанатам своєї справи - багато хороших замовлень, які обов'язково будуть, якщо ви все до цього робили правильно.
8
Отримаєте всі необхідні сертифікати відповідності на кожен вид робіт. Для цього вам необхідно представити у відділення Російського центру сертифікації: всі статутні документи, свідоцтво про реєстрацію ІП або ТОВ, виписку з ЕГРЮЛ, коди статистики, договір оренди приміщення, укладення з СЕС і пожежної служби та перелік обладнання. Після вашої заявки до вас будуть направлені фахівці, які протестують роботу вашого автосервісу і в разі позитивних результатів видадуть вам всі необхідні сертифікати.
Обсяги автомобільного бізнесу навіть в умовах кризи продовжують рости. Автобізнес - це не тільки купівля-продаж авто, а й поставка їх з-за кордону, торгівля запасними частинами, сервісні послуги, мийка та багато іншого. Якщо ви добре знаєте пристрій автомобіля і ваш язик, як то кажуть, добре підвішений, то автобізнес можна почати без великих вкладень, виступаючи посередником у продажу автомобілів.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - гараж;
  • - дговори з постачальниками;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Перед початком будь-якого бізнес-проекту необхідно скласти детальний бізнес-план. В якому відображаються всі вкладення, витрати і прибуток. Він може стати корисним ще й тоді, коли вам потрібно буде залучити позикові кошти для розвитку бізнесу.
2
Щоб не мати проблем з податковою інспекцією, потрібно оформити своє підприємство. Для цього зареєструйтесь в якості підприємця або відкрийте товариство з обмеженою відповідальністю. Виберіть зручну для вас систему оподаткування, зареєструйте касу.
3
Для того, щоб проводити передпродажну підготовку автомобілів, вам знадобиться гараж і найнеобхідніший інструмент. Як мінімум, у вас повинні бути в наявності різні чистячі засоби для зовнішніх і внутрішніх робіт, масла, фільтри і деякі ходові запасні частини для найпоширеніших автомобілів.
4
Якщо ви організували своє робоче місце, як в хорошому автосервісі, а також вмієте самостійно виконувати ремонтні роботи, укладіть договори з постачальниками запасних частин. В іншому випадку зручно буде оформити договірні відносини з власниками автомайстерень.
5
Найміть собі співробітників: бухгалтера, автомеханіка, підсобного робітника.
6
Додайте свою рекламу в місцевих газетах, на щитах, радіо. Не забувайте давати своїм клієнтам і тим, хто цікавиться подібними послугами, візитки з контактною інформацією.
Корисна порада
Якщо ви займаєтеся перепродажем автомобілів, то ви просто зобов'язані самі мати права і їздити на хорошому доглянутому авто. Ваш клієнт зверне на нього увагу в першу очередь.Для того, щоб економити на персоналі, поки ваш автобізнес не досяг великих оборотів, працюйте зі спеціалізованими фірмами, які надають бухгалтерські, юридичні, ремонтні та інші послуги. Надалі, коли ви вийдете на великі обсяги, ви можете найняти додаткових співробітників і відкрити нові напрямки діяльності.