Як побудувати стадіон.

Якщо бюджет вашого міста ще не має достатньо коштів для того, щоб будувати стадіон на сто тисяч місць, почніть зі свого невеликого заміського стадіон а. Цілком імовірно, що всім городянам час від часу захочеться пробігтися по його пружним доріжках, пограти в городки або повболівати за улюблену футбольну команду.
Інструкція
1
Вивчіть план місцевості, що безпосередньо прилягає до міста і виберіть місце для стадіон а. Визначтеся, чи збираєтеся ви влаштовувати спортмайданчик тільки для одного якогось виду спорту (наприклад, для футболу) або бажаєте спорудити універсальний стадіон .
2
Вибирайте добре освітлену ділянку, але так, щоб під час занять або ігор сонце не сліпило очі. Вивчіть рельєф вибраної ділянки.
3
Зверніться до архітекторів і замовте план-проект стадіон а чи оголосіть конкурс. За підсумками роботи архітекторів підведіть всі необхідні комунікації. Запросіть геодезистів і виходячи з плану майбутнього будівництва, зробіть всі необхідні виміри.
4
Затвердіть остаточний варіант проекту. Зверніться в кадастрову службу і складіть новий кадастровий паспорт ділянки.
5
Починайте будівництво. Залийте майданчик бетоном або асфальтом. Залежно від того, для яких видів спорту призначений стадіон , виберіть тип покриття (трав'яні - для футболу, тенісу, пластикові - для баскетболу або навіть роликових ковзанів). Покриття має бути в міру пружним і безпечним.
6
Не забудьте, що для невеликого стадіон а важливий тип огорожі та потужність освітлення. Обладнайте систему водовідведення та дренажу.
7
Замовте спортивні споруди. Якщо ви обмежені в засобах, замовте їх місцевим заводу за типовими кресленнями. Обладнайте майданчики для командних ігор та занять легкою атлетикою. Купуйте інвентар для майбутнього майданчика. Розробіть разом з дизайнерами оформлення майбутнього стадіон а.
8
Найміть обслуговуючий персонал для проведення робіт з благоустрою території та подальшої роботи на стадіон е. Проведіть співбесіду з кандидатами на посаду директора і завідувача господарством.