Як відкрити магазин дверей.

Щоб відкрити свій невеликий магазин , вам потрібен початковий капітал, бажання заробити і трохи везіння. Останнім часом магазин и, в яких можна зробити на замовлення або купити нові двері або вікно, користуються незмінною популярністю. Особливо напередодні відпусток: як то кажуть, для когось відпустку, а для когось ремонт.
Інструкція
1
Вивчіть ринок будівельних матеріалів і предметів інтер'єру. З'ясуйте, які саме двері встановлюють найчастіше.
2
Зареєструйте ІП або ТОВ. Зверніть увагу, що якщо ви вирішили зареєструвати юридичну особу, то вам доведеться заздалегідь обговорити всі деталі з співзасновниками. Наприклад, хто відповідатиме за постачання товару, хто за виробництво, хто за продажі, хто за виручку і пр. Якщо ви збираєтеся співпрацювати з родичами, то всі ці моменти слід обговорити якомога докладніше. Подумайте, чи варто вам починати бізнес самостійно або стати дилером вже відомої компанії.
3
Придумайте назву для магазин а. Воно не повинно бути побитим («Мир дверей» або просто «Двері»). Воно повинно бути таким, щоб потім його можна було з легкістю обіграти в рекламі. Ринок дверей насичений. Ви повинні будете будь-якими способами звернути на себе увагу.
4
Підшукайте відповідне приміщення, яке повинно складатися з декількох відсіків (офіс, склад, демонстраційний зал, цех по виробництву дверей). Отримайте позитивні висновки про стан приміщення у співробітників санітарної служби та в МНС. Щоб уникнути зайвих ходінь по інстанціях, ви можете орендувати приміщення у профільного торгового центру (наприклад, будівельного), але цех з виготовлення дверей вам оформляти все одно доведеться. Хоча б тому, що приміщення для нього в ТЦ обладнати проблематично.
5
Закупити обладнання, необхідне для виробництва дверей. Зрозуміло, в вашому магазин е будуть, напевно, продаватися і елітні двері. Але для цього потрібно спочатку домовитися з офіційним дилером або виробником про їх постачання.
6
Укладіть договори з постачальниками деревини або, якщо ви збираєтеся виготовляти двері за вже наявними заготівлях, з деревообробними підприємствами. Якщо ви збираєтеся торгувати в якості офіційного дилера, то вам залишиться надалі робити замовлення за наявними каталогам.
7
Укладіть договори з постачальниками фурнітури та витратних матеріалів. Закупити все торгове та виробниче обладнання, набори інструментів. Не економте на всіх закупівлях. Якщо ви будете робити і продавати якісні двері, то незабаром до вас вервечкою потягнуться покупці і замовники.
8
Найміть кваліфікований персонал: продавців, складальників і робітників у цех (якщо ви збираєтеся відкривати виробництво). Обов'язково попросіть їх на співбесіді продемонструвати практичні навички.
9
Налагодьте збут. Зверніться в будівельні компанії і запропонуйте свої послуги з постачання недорогих дверей (що зазвичай важливо). Розмістіть рекламу в інтернеті та інших ЗМІ.