Як відкрити художній салон.

Ви непогано розбираєтеся в живописі (а може й самі пишете картини) і вирішили допомогти бідним художникам трохи підзаробити, відкривши салон ? Залиште до пори до часу цю ідею. Роботи невизнаних геніїв у всі часи розходилися погано, тим більше якщо вони запитують за них ціну, порівнянну з аукціонною.
Інструкція
1
Дослідіть попит у вашому місті на художні вироби, зокрема на живописні роботи. Розрахуйте приблизну вартість картин, виходячи не з їх художньої цінності, а з можливості їх згодом продати. Крім того, з'ясуйте, які картини найчастіше замовляють у художників імениті і не дуже городяни.
2
Зареєструйте ІП (цього цілком достатньо для відкриття художнього салон а), отримаєте виписку з ЕГРІП і коди Роскомстата. Зареєструйте ККМ.
3
Придумайте назву для свого салон а. Якщо ви збираєтеся все-таки присвятити свій час і гроші місцевим авторам, назва повинна асоціюватися з вашим містом. Якщо ви збираєтеся робити роботи на замовлення, придумайте помітне, але не позбавлене вишуканості назву.
4
Підшукайте приміщення для вашого майбутнього салон а. Воно повинно обов'язково перебувати в центрі міста на першому поверсі історичної будівлі. В крайньому випадку, орендуйте приміщення в торговому центрі, але також на першому поверсі і з вуличною вітриною для демонстрації робіт. Головне, щоб у ньому були відсіки для виставкового залу, офісу і можливо, для сувенірної лавки, яка допоможе вам вижити у важкі часи становлення. Зробіть відповідний дизайн приміщення. Отримайте всі необхідні висновки від санітарної та пожежної служб.
5
Якщо ви збираєтеся виконувати недорогі замовлення на широкоформатному принтері, купіть або орендуйте його. Не забудьте і про достатній запас видаткових матеріалів. Втім, якщо роботи художників будуть цікаві покупцям, ви можете зайнятися і прийомом замовлень на оригінальні роботи.
6
Укладіть договори з приватними підприємцями та фабриками народних промислів для поставки сувенірної продукції. Зазвичай власники художніх салон ов прекрасно знайомі і з приватниками, які не хочуть афішувати в податковій інспекції свою діяльність. Оформіть за документами їх роботи, як і роботи місцевих художників, беручи свій законний відсоток за послуги посередника.
7
Найміть продавців, які не тільки добре розбираються в живописі, а й справді вміють торгувати. Обов'язково укладіть договір з охороною. Адже хто знає, може бути, у вас в галереї знаходяться роботи другого Пікассо.
8
Обов'язково влаштуйте пишну церемонію відкриття салон а. Якщо ви чи не перша ластівка цього виду підприємництва в вашому місті, то дуже може бути, що і сам мер удостоїть цей захід своєю присутністю. А там і до вигідних замовлень рукою подати. Якщо ж ви збираєтеся тіснитися в ряду подібних магазинчиків, то не скупіться і витратьте з розумом гроші на рекламу салон а в інтернеті та на телебаченні, відібравши кращі роботи місцевих художників і виставивши ціни на замовлення в межах розумного.