Як налаштувати МТС Коннект. Як підключити коннект менеджер.

Комплект МТС Коннект, до складу якого входить USB-модем та SIM-карта, дозволяє своєму власникові користуватися безлімітним інтернетом скрізь, де є зона покриття МТС . Замість готового комплекту можна використовувати одну лише SIM-карту з тарифом МТС Коннект, а як модем підключити до комп'ютера власний мобільний телефон. У кожному разі, для максимально ефективної роботи підключення треба буде налаштувати.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - SIM-карта з тарифом МТС Коннект;
  • - USB-модем МТС або мобільний телефон;
  • - зона покриття МТС.
Інструкція
1
Вставте модем в будь-який вільний USB-порт вашого комп'ютера. На комп'ютер будуть автоматично завантажені драйвери модему і програма управління МТС Коннект (в нових версіях - Коннект Менеджер). Якщо у вашій місцевості стійка зона покриття 3G (це буде видно по індикатору), для виходу в інтернет достатньо буде після запуску програми просто натиснути на кнопку «Підключити», оскільки всі необхідні для цього налаштування вже стоять у програмі за умовчанням.
2
Змініть параметри мережі, якщо зони покриття 3G немає або вона нестійка. Для цього виберіть пункт «Опції» в однойменному меню, а в ньому пункт «Мережа» (у програмі Коннект Менеджер для цього треба буде натиснути кнопку «Налаштування»).
3
Встановіть тип підключення «Пріоритет WCDMA», якщо зона покриття 3G нестійка, або «тільки GSM», якщо 3G взагалі немає (у програмі Коннект Менеджер - «Пріоритет 3G» або «тільки EDGE/GPRS »відповідно).
4
Встановіть параметри підключення до іншої мережі, якщо ви маєте намір до неї підключитися за допомогою комплекту МТС Коннект. Для цього виберіть у меню «Опції» пункт «Управління профілем» - «Новий» і введіть всі необхідні для створення нового підключення дані у відповідні поля (в програмі Коннект Менеджер для зміни профілю виберіть пункт «Налаштування модему» ).
5
Увімкніть/вимкніть автоматичний старт програми управління одночасно із запуском Windows.
6
Оберіть параметри збереження вхідних SMS. За бажанням ви можете також встановити свої мелодії для дзвінків і повідомлень.
7
Використовуйте ваш телефон як модем. Для цього підключіть його до комп'ютера будь-яким зручним для вас способом - через дата-кабель, bluetooth або ІЧ-порт. При необхідності, встановіть драйвери.
8
Налаштуйте отриманий модем. Для цього в Панелі керування виберіть пункт «Телефон і модем». У вікні в списку модемів виділіть ваш телефон і натисніть на кнопку «Властивості».
9
Відкрийте вкладку «Додаткові параметри зв'язку» та введіть у поле «Додаткові команди ініціалізації»: AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.mts.ru" Натисніть кнопку «ОК» для збереження параметрів.
10
Створіть нове віддалене (коммутируемое) інтернет-підключення. У параметрах цього підключення вкажіть: • ім'я користувача mts • пароль mts • номер виклику * 99 # Більш детальні інструкції по створенню нового підключення для вашої ОС ви можете знайти на сайті компанії МТС http://www.mts .ru/help/settings/gprs_edge/.
Корисна порада
Нову версію програми Коннект Менеджер з усіма необхідними для підключення настройками можна завантажити з сайту компанії МТС.