Як солити сало в тузлуке. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Рецептів засолювання сала існує чимало. Солять його і просто, з одного сіллю, і з додаванням часнику і різних прянощів. Можна солити свіжим або попередньо проварювати. Кожен любитель сала використовує свій рецепт його приготування. Довго цей продукт не зберегти, він швидко старіє, через пару місяців прибрати неприємний запах і жовтуватий колір. Але найдовше зберігається сало , засолене в тузлуке.
Вам знадобиться
  • 1) свіже сало - 4 кг;
  • 2) кам'яна сіль - 1 склянка;
  • 3) вода - 1 л;
  • 4) лавровий лист - 6 -10 листочків;
  • 5) чорний перець горошком - за смаком;
  • 6) часник - 1 середня головка.
Інструкція
1
Виберіть на ринку біле або трохи розоватое сало з тонкою м'якою шкіркою і невеликими прошарками м'яса або без нього. Товщина шматка повинна бути не менше 4 см, до 6-7 см. Перевірте на місці м'якість, встромивши ножик або сірник під шкурку - в хороше сало вони входять легко, як в масло.
2
Розчиніть в теплій кип'яченій воді сіль, якщо не розчиняється - нічого страшного, зіллє її в банку разом з розсолом. Сало зайву сіль не вбирає, не бійтеся - НЕ пересолити.
3
Наріжте сало шматками, щоб вони проходили в горловину банки. Насипте на дно банки частину спецій: поламаний лавровий лист, перець і порізаний часник. Покладіть шар сала, потім посипте його спеціями, і так до верху (не до самого). Щільно не покладете, щоб залишилося місце для розсолу.
4
Залийте в банку з сало м розсіл, якщо на дні залишилася сіль - покладіть її туди ложкою, рідина повинна заповнити банку до самого краю, покриваючи сало . Зазначеним кількістю продуктів заповниться дві трилітрові банки. Засукайте банки чистими металевими кришками. Можна закрити капроновою для короткочасного зберігання, сало буде готове через три дня.
5
Зберігайте банки з сало м в прохолодному темному місці - погребі чи холодильнику до 6 місяців. Ніжне соковите сало в тузлуке відмінно підходить для бутербродів на кожен день і на святковому столі в якості закуски зайвим не буває.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2OZdqav7XEI
Зверніть увагу
Добре понюхайте сало на ринку, можете підпалити шматочок сірником, якщо запах неприємний, значить, зарізаний був хряк - купувати не варто, цей запах не убрать.Другіе запахи, від поруч лежали продуктів (риби, наприклад), видаляються за кілька годин вимочування у воді з часником.
Корисна порада
Купуючи сало на ринку, переконайтеся, що на ньому стоїть клеймо - гарантія якісного продукта.Еслі сало сірувате або жовтувате, значить, воно старое.Еслі шкурка у сала товста - воно при засоленні буде жорстким.