Як ловити живця взимку.

Наживкою можуть бути такі види риб, як йорж, піскар невелика плотва, уклейка або окунь. Який з них вибрати - залежить від хижої риби, яку ви хочете зловити. Для лову взимку переважніше буде рибка до 10см.
Інструкція
1
Для ефективної лову необхідно дізнатися улюблені місця проживання живця. Живців можна знайти неподалік від берега. Рибка так само може бути у затоплених дерев, у очеретів. Так само вона може жирувати у підводних столів, які знаходяться посеред водойми. Пічкура, наприклад, взимку можна легко зловити в невеликих вирах, які є в обраному водоймі. Пам'ятаєте той факт, що живця для риболовлі потрібно ловити в тому ж водоймі, що і майбутню здобич. Приділіть цьому заняттю час, і хороший улов не змусить себе довго чекати. Вибирайте водойми, де немає зараження риби паразитами - глистами. Рибалками помічено, що зараженого живця щука НЕ заглативает.
2
Для лову живої приманки застосовуйте волосінь діаметром до 0,08 см. Вудка повинна бути з дрібними блешнями. Вони повинні мати гострі й тонкі гачки чорного кольору. На гачки садіть дрібного мотиля. Застосовуйте як підгодовування манну крупу. Коли ловите рибку, то вудкою рухайте неквапливо, наче грайте. Така тактика необхідна, щоб видобуток добре розглянула приманку і клюнула. Так само необхідно подбати, щоб були приготовлені кілька вудок, оскільки при сильних морозах буде незручно ставити нові блешні, або міняти їх.
3
Взимку живця при ловлі хижої риби тримаєте в крижаних лунках. Їх зробіть в льоду, але врахуйте, що вони не повинні мати наскрізний отвір в льоду. В іншому випадку живець може піти. Не залишайте риб в такому садку надовго, або на ніч, тому якщо лунка погано прихована, живця можуть з'їсти хижаки. Ємність, в якій ви будете перевозити живця, оберніть зовні утеплювачем. Для цього використовуйте папір, тканину та ін. Живця перед ловом виймають сачком. Приманку при лові на живця не тримайте довго в руках, оскільки хижа риба може почути сторонній запах і не піти на гачок.