Як налаштувати Яндекс на мобільному. сервіс яндекса для настройки інтернеіта в мобільному телефоні.

Для зручності та економії часу багато хто використовує свій мобільний телефон для виходу в інтернет. З його допомогою можна перевірити електронну пошту, поговорити з друзями, виїхати з пробки, використовуючи карти онлайн.
Інструкція
1
Для того, щоб встановити сервіс Яндекса на своєму мобільному телефоні, переконайтеся, що у вас налаштований GPRS. Зателефонуйте за безкоштовним номером оператору своєї стільникового зв'язку і попросіть вислати вам настройки для мобільного інтернету. Для кожної моделі телефону ці настройки розрізняються.
2
Встановіть інтернет-браузер на свій телефон. За замовчуванням кожен смартфон має браузер у списку програм. Якщо він вам підходить, працюйте з ним. Якщо ні - скачайте версію вашого улюбленого браузера, розроблену для мобільних телефонів. Завантажте її з комп'ютера, з'єднавши з ним телефон, або скачайте за допомогою мобільного телефону.
3
У пошуковій сторінці браузера знайдіть Яндекс (додаток для мобільних) і, змінивши налаштування мобільного телефону, зробіть його стартовою сторінкою. Налаштування відкриваються з викликом опцій і розрізняються у кожного виробника стільникових.
4
Зручне додаток для мобільних телефонів - Яндекс пошта. Вона дозволить не тільки читати листи, що приходять на вашу електронну адресу, а й обмінюватися миттєвими повідомленнями, відправляти файли іншим користувачам, користуватися Яндекс-картами (у тому числі повідомляти друзям точні координати, за якими вас можна знайти в даний момент).
5
Знайдіть Яндекс-пошту для мобільних, ввівши цей запит в пошуковій сторінці браузера на своє комп'ютері. Система ще раз розповість вам про свої можливості. Натисніть кнопку «Скачати» і виберіть модель свого телефону. Після цього інсталяційний файл Яндекс-пошти збережеться на вашому комп'ютері.
6
Збережіть настройки Яндекса на своєму мобільному, з'єднавши його з комп'ютером за допомогою кабелю usb або бездротового модуля Bluetooth. Дотримуйтесь підказок системи, встановлюючи додаток на свій мобільний.
7
Дозвольте телефону вихід в інтернет і користуйтеся сервісами Яндекс.