Як розвинути творчий потенціал. Як дізнатися до чого у мене потенціал.

В дитинстві багато хто дитина складати розповіді або вірші, малює і з захопленням займається ліпленням. Але мало хто з дорослих зберігає таку здатність самозабутньо займатися творчістю. Під час дорослішання кожна людина стикаються з безліччю негативних факторів, які здатні заблокувати його творчий потенціал . На жаль, з багатьма людьми це і відбувається - у них пропадає бажання творити. Однак при бажанні здатності до творчості можна повернути.
Інструкція
1
Сядьте зручніше, розслабтеся і пригадайте, яке хобі було у вас в дитинстві. Пориньте знову в ті емоції, які викликав творчий процес. А тепер пригадайте, в який момент ви перестали займатися творчістю, і що перед цим трапилося. Можливо, однокласники знайшли зошит з вашим віршем і висміяли його, або батьки не звернули уваги на саморобку, над якою ви працювали весь вечір. Уявіть в подробицях цей момент, а потім подумки зітріть його ластиком з пам'яті. Вибачте оточуючих людей, які заблокували ваш творчий потенціал . І незабаром ви виявите, що знову готові втілювати свої ідеї.
2
Не бійтеся здаватися смішним. Багато потенціал ьно обдаровані люди не пишуть розповіді або вірші, оскільки бояться, що їх творчість буде висміяне оточуючими. Підшукайте компанію однодумців зі схожими літературними смаками, яким буде подобатися ваша творчість. Тоді глузування оточуючих стануть не страшні, адже ви будете знати, що є люди, які гідно оцінять ваш твір. Також можете почати писати сатиру, тоді сміх читачів буде тільки в радість.
3
Ставлячи перед собою плани, адекватно оцінюйте можливості і час, необхідний на роботу. Чи не заганяйте себе в жорсткі рамки, займаючись творчістю по 20 годин на день - це не розвине творчий потенціал , а викличе у вас огиду до роботи. При плануванні термінів завершення проекту краще накиньте пару днів. Так ви точно встигнете завершити справу вчасно, і моральне задоволення від виконаної роботи буде набагато більшим.
4
Не поспішайте і частіше відпочивайте. Після того, як в голову прийшла ідея, не кидайтеся негайно ж втілювати її, а запишіть в блокнот і дайте собі час на подальше обдумування. Цілком можливо, що через кілька днів вам в голову прийде ще більш геніальне рішення. Частіше гуляйте на природі - вона надихає і дає можливість подумати.
5
Хваліть себе за будь-які досягнення. Пускай ви не виграли республіканський конкурс по ландшафтному дизайну, а ваш присадибна ділянка зайняв перше місце в районі - ви все одно молодець.