Як малювати вітер.

Вітер - це природне явище, постає в різних образах і має безліч імен. Він може бути легким бризом або шаленим ураганом, холодним Містралем або тропічним циклоном. Перш ніж додати в свій малюнок вітер, подумайте, яким він буде.
Вам знадобиться
  • - Аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - ластик.
Інструкція
1
Рухомі потоки повітря можна зобразити у вигляді хвилястих подвійних ліній або вихреобразное завитків. Якщо малюнок передбачається кольоровим, намалюйте лінії блакитним або синім кольором. Щоб показати вітер, можна продемонструвати, як він впливає на різні предмети. Так, намалювавши лінію вітру, прірісуйте до її кінця лист дерева. Це буде виглядати так, як ніби повітряний потік підхопив лист.
2
Щоб показати вітряну погоду, намалюйте дерева, схиляються під поривами вітру. Для цього зобразите стовбур дерева злегка нахиленим по ходу руху повітря. Припустимо, що вітер дме зліва направо. В такому випадку крона дерева повинна трохи зміститися в праву сторону. Лівий край крони буде менш хвилястим і однорідним порівняно з правим. Намалюйте з правого боку крони декілька рисочок, що демонструють напрямок вітру.
3
Вітер також впливає на траву. Малюйте зелені травинки вигнутими в бік напрямку руху повітря. Найчастіше вітер супроводжується хмарної погодою. Під його дією хмари міняють свою форму. Щоб зобразити таку погоду, намалюйте кілька звичайних хмар. Потім зітріть їх ліві краю і домалює з цього боку більш витягнуті силуети хмар.
4
Якщо ви малюєте людини, на якого дме вітер, продумайте, які елементи персонажа можуть змінювати своє положення під його дією. Наприклад, це можуть бути волосся або одяг. Накидайте твердим олівцем ледве помітний контур цих елементів. Розташуйте їх так, як ніби на них не впливає вітер. Потім намалюйте діагональ, отходящую від місця з'єднання елемента з персонажем в сторону руху вітру. І орієнтуючись на діагональ, сместите вільний кінець елемента.
5
В малюнку, стилізованому під дитячу мультиплікацію, можна зобразити вітер такий спосіб. Намалюйте силует хмари. Пофарбуйте його в сірий або сіро-блакитний колір, щоб хмара стало схоже на грозову хмару. Накресліть на хмарі чотири лінії, які позначають примружив очі і брови, що сходяться на переніссі. Потім додайте ніс - картоплю і намалюйте рот у вигляді букви «О». З цієї літери повинен виходити потік повітря, показаний двома розбіжними лініями, які закінчуються невеликим облачком.