Як замінити лезо.

Заміна леза в сучасних бритвах і ножах - вже не проблема: вони або стоять так дешево, що не жаль і викинути, або забезпечені функціями самозамени. На порядку денному залишаються тільки леза для фігурних ковзанів, замінювати які слід в суворій відповідності з індивідуальними особливості стопи.
Інструкція
1
Візьміть олівець і відзначте центральні точки на шкарпетці і п'яті підошви черевика фігурного коника. Чи не орієнтуйтеся при маркуванні на передній шов черевика, так як він може бути трохи зміщений в сторону при заводському затягуванні леза.
2
Зруште лезо вперед так, щоб крайні точки його передньої площадки і підошви збіглися. Якщо відстань від п'яти до носка довша, ніж лезо , то проміжок на підборах не повинен бути більше 0,8-0,9 см. Відцентруйте лезо по маркувальної точці на підборах. Укрутіть в каблук довгий шуруп.
3
Відповідно до олівцевої позначці на шкарпетці поставте передню частину леза і трохи посуньте його (вліво для правого леза і вправо - для лівого). Зверніть увагу: на підборах лезо має залишатися розміщеним по центру. Укрутіть в овальний отвір короткий шуруп. Перевірте, наскільки правильно положення леза. Укрутіть короткий шуруп в тому випадку, якщо воно встановлено вірно.
4
Після того як ви увернула цей шуруп, знову перевірте, наскільки правильно розташоване лезо і укрутіть останній шуруп в залишився отвір на підборах.
5
Ретельно огляньте ковзани і перевірте, наскільки міцно встановлені леза. Проведіть заключний етап настройки, при необхідності зміщуючи леза, що можна зробити, завдяки овальним отворам.
6
Акуратно, щоб не змістити лезо , виверніть один з шурупів, додайте в отвір краплю епоксидного клею. Укрутіть шуруп в отвір. Ту ж послідовність дотримуйте і стосовно до решти шурупам.
7
Укрутіть шурупи з конічними головками в круглі отвори. Залиште два отвори в підошві коника зайнятими (одне - на підборах і одне - на носку), так як згодом, можливо, знову доведеться замінювати лезо . Що залишилися отвори повинні бути розташовані по діагоналі.