Як організувати комп'ютерний бізнес.

Організації, пов'язані з комп'ютерною сферою, такі як інтернет-компанії, торгові та сервісні підприємства, комп'ютерні клуби, фірми по розробці ігор і додатків, стають все більш популярними і затребуваними. Комп'ютерний бізнес з кожним роком все збільшує свою прибутковість і рентабельність.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - установчі документи;
  • - офіс;
  • - меблі та обладнання;
  • - договору з постачальниками;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
В умовах жорсткої конкуренції організувати комп'ютерний бізнес з нуля складно, але за наявності бажання, відповідних знань і достатньої кількості часу все ж можливо створити успішне підприємство. Для того, щоб вкладаючи гроші в бізнес , не прогоріти, потрібно скласти детальний бізнес -план. Він вам стане в нагоді і в тому випадку, якщо ви захочете взяти кредит на відкриття або розвиток вашої компанії.
2
Далі необхідно зареєструвати фірму в податкових органах. Ви можете стати індивідуальним підприємцем або заснувати товариство з обмеженою відповідальністю.
3
Для роботи вам знадобиться офіс. Це може бути невелике приміщення, на кожного співробітника знадобиться близько двох квадратних метрів, плюс 4-5 метрів для обслуговування клієнтів.
4
Приміщення потрібно обладнати всім необхідним: меблями, комп'ютерами та оргтехнікою, купити касовий апарат, підключити інтернет і телефон.
5
Укладіть договори з постачальниками комп'ютерної техніки і запасних частин.
6
Коли все готово, потрібно підібрати співробітників. На початку роботи ви можете самостійно працювати з клієнтами, а бухгалтерські та юридичні послуги довірити стороннім організаціям, так у вас буде можливість заощадити на заробітній платі.
7
Обов'язково складіть прайс-лист на надавані вами послуги. На ньому мають стояти дата складання, печатка організації і підпис керівника. Намагайтеся постійно розширювати асортимент надаваних послуг відповідно до потреб ваших клієнтів.
8
Активно рекламуйте себе в пресі, поширюйте листівки, залишайте клієнтам візитки. Виконуйте свою роботу швидко і якісно - це буде найкращою рекламою.
Зверніть увагу
Не забудьте укласти договори з постачальниками комп'ютерних програм, якими ви користуєтеся на робочому місці і встановлюєте вашим клієнтам. Ви можете працювати тільки з ліцензійним програмним забезпеченням, в іншому випадку вам може загрожувати навіть кримінальна відповідальність.
Корисна порада
Якщо у вас достатньо коштів, то можна почати комп'ютерний бізнес відразу з придбання франшизи. Так ви отримаєте вже відоме на ринку ім'я, а також відпрацьовані технології роботи.
Відкрити власну справу може кожен, але далеко не всі можуть привести його до успіху. При організації бізнесу важливо все: і бажання, і вміння ставити цілі, і працьовитість, і націленість на результат, і вміння боротися з труднощами.
Вам знадобиться
  • - ідея;
  • - стартовий капітал;
  • - бізнес-план.
Інструкція
1
Для відкриття будь-якої справи необхідна ідея. Чим оригінальніше вона буде і свіже, тим краще. Але навіть якщо ви не є генератором таких, то можна скористатися тими, що до вас придумали інші. Головне, щоб привести свій бізнес до успіху, вибирайте справу до душі, щоб надалі воно не перетворилося для вас в тяжку обов'язок. Бажано, щоб вам не тільки подобалося займатися обраним напрямком бізнесу , але і щоб ви в ньому добре розбиралися.
2
Коли вибір напрямку бізнесу зроблений, слід задуматися про попит і конкурентах. Справа тільки в тому випадку стане успішним, якщо пропонований вами товар або послуга мають попит. Крім того, ви повинні бути завжди привабливіше конкурентів. Зробити це можна, забезпечивши більш низькі ціни, висока якість і хороший сервіс.
3
Складіть бізнес-план. Ви можете взяти за основу типову роботу, змінивши ті моменти, які не відповідають даним критеріям. Якомога детальніше продумайте кожен розділ бізнес-проекту, щоб надалі уникнути несподіваних неприємностей. Пам'ятайте, що грамотно складений бізнес-план допоможе отримати інвестиції для відкриття та розширення вашої справи.
4
Якщо власних коштів для організації бізнесу вам не вистачає, то слід знайти додаткові джерела фінансування. Візьміть в борг у знайомих, отримаєте кредит у банку або спробуйте знайти інвестора. Як правило, хороша бізнес-ідея швидко знаходить необхідні кошти.
5
Приступайте до реалізації бізнес-проекту. Старанно працюєте, не опускайте руки в разі тимчасових невдач, вірте в успіх.
Корисна порада
Якщо під час реалізації плану з організації бізнесу ви відчуєте, що будь-яких знань вам не вистачає, то не соромтеся звертатися за консультаціями до фахівців. Вам допоможе спеціальна література, різні форуми, а також тренінги та курси.