Як визначити характер людини.

В повсякденності нашого життя хочеться чогось яскравого і незвичайного. Хочеться бачити поруч із собою людину цікаву і загадкового, приємного і незвичайного. А як можна дізнатися таку людину з натовпу обивателів вуличного походу і поспіху щодня то на роботу, то з роботи. Виявляється, що пристрасть до певних фруктам допоможе нам пізнати людину: його характер і принципи, за якими він живе.
Вам знадобиться
  • Необхідно знати, які фрукти любить ваша жертва.
Інструкція
1
Вчені довели факт існування послідовності "фрукт (овоч) - дія людини". Нам слід всього лише придивитися до тих, хто нас оточує, і порівняти, чи так це? Так, в більшості випадків це саме так.Первий фрукт, який широко поширений - апельсин. Любителі цього фрукта завжди відрізняються своєю бурхливою активною діяльністю в натовпі. Легкі на підйом і швидко починають дії. Швидко сходяться з іншими людьми, хоча також можуть швидко розходитися.
2
Вишня або черешня. Це люди, здатні побешкетувати навіть в 52 роки. Їх характер дуже схожий на дитячі неслухняності і помилки. Тому вони дуже цінують своїх близьких і славляться добрим характером.
3
Полуниця. Це люди відмінного складу розуму, вони вміють просто домовлятися з людьми про необхідної їм речі або послугу. Флірт - це їх другий хліб. Тому чоловіки цієї категорії відрізняються своїми ревнощами, часом це може переростати в скандали. Дівчина, яка любить полуницю, зробить все, щоб розбити чуже серце, вірніше сказати, вона не буде що-небудь робити, поклонників у ній буде предостатньо.
4
Виноград. Якби людина цього типу був виноградинку, то він би помер від нудьги, залишившись один, а не в грона. Так і для цих людей. Вони бояться самотності і часто шукають віддушину в чому-небудь, порою це може бути вино.
5
Банан. З боку дівчини чи юнака любов до цього фрукту може говорити тільки про їх вразливості та високих почуттях. При всьому бажанні вони також домагаються хороших успіхів, якщо жертвують собою заради обраного справи.
6
Груша. Люди, які страждають від нестачі груш в магазинах міста, дуже оптимістичні. Це просто "запальнички" будь-якої компанії, спокійно можуть завести натовп - хоч на продовження вечірки, хоч на революцію в місті. А дівчині, яка жадає тільки груш, може подобатися так званий "принц". Для себе вони шукають чоловіка, який зможе її захистити і, можливо, забезпечити, хоча б дітьми.
7
Яблуко. Це дуже надійна людина. У своєму житті терпить тільки добре пророблений план дій, тому дотримується його все життя, образно кажучи - це консерватор. Яблучні жінки - найкращі матері, а чоловіки з яблуком в кишені до справ серцевим ставляться з обережністю.