Як поєднати зал і спальню. спальня суміщені з залом.

До створення інтер'єру в невеликій квартирі потрібен особливий підхід, адже найчастіше потрібно поєднати громадську зону і приватну. Для правильного зонування кімнати при суміщенні залу і спальні можна використовувати кілька прийомів.
Вам знадобиться
  • - будівельні матеріали;
  • - інструмент.
Інструкція
1
По-перше, можна застосувати класичні стіни. Вони споруджуються з цегли, піноблоків, газосилікатних блоків, гіпсоволокна. Допускається використання стеклоблоков, вони дозволять не тільки розділити кімнату на дві частини, але і зробити її інтер'єр цікавим і стильним. Але у цього способу є істотні недоліки: спорудження капітальних конструкцій вважається переплануванням, і ці операції потрібно реєструвати у відповідних органах, крім того, практично неможливо буде що-небудь поміняти в такому розподілі надалі.
2
Другий варіант - це використання перегородок, які можуть бути не тільки класичними, з дверима, вікнами і без них. Перегородки можуть бути неповними і короткими, мати арки, отвори і колони, решітки та перила, полки і вставки з різних матеріалів. Як правило, такі перегородки роблять з гіпсокартону, дерева, фанери.
3
Відмінним рішенням будуть мобільні перегородки, які в будь-який час можна переміщати, змінюючи інтер'єр спальні і вітальні. Ширми можуть мати різну конфігурацію: гармошку, екран або жалюзі. Виготовляються такі перегородки з дерева, тканини, скла та інших матеріалів.
4
Можна використовувати в поділі залу і спальні завіси і штори. Вони можуть бути як постійно висять, так і відсувати. Їх дизайн дає чимало місця для фантазії, як і перегородки, вони можуть бути неповними, різної довжини та форми, звисати оборками і складками.
5
Меблями також можна зонувати кімнату. Для цього підійдуть шафи-купе, стелажі і полиці, а також будь-яка інша корпусні меблі. Поєднати зал і спальню допоможе диван, який виступатиме спальним місцем. Також можна придумати інтер'єр, в якому меблі буде пересуватися по рейках або роликам. Що дозволить. як у випадку з мобільними перегородками, швидко міняти обриси комнати.С допомогою різних стилів, кольорів і освітлення також можна візуально розділити кімнату на вітальню і спальну зону.
6
Відмінним рішенням є подіумна конструкція. Так, ліжко можна розмістити на деякому підвищенні, а подіум зручно буде використовувати для розміщення в ньому ящиків.
Корисна порада
Щоб досягти бажаного результату, краще всього використовувати відразу декілька описаних пріемов.Прі наявності фінансової можливості краще звернутися за допомогою до фахівця, він допоможе вам найбільш гармонійно і функціонально використовувати наявний простір.