Як полагодити клавішу на ноутбуці.

Поломка клавіатури на ноутбуці вважається однією з найпоширеніших. Мінус полягає в тому, що навіть несправність однієї клавіші може лише вас можливості використовувати портативний комп'ютер за його прямим призначенням.
Вам знадобиться
  • - нова клавіша або стара, у разі, якщо вона не зламана остаточно;
  • - волога ганчірка або проспиртовані вата;
  • - суперклей;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Якщо кнопка на клавіатурі запалу, спробуйте витягнути її назад або повністю зняти. Для цього підійде викрутка або товста голка. Заведіть кінець інструменту під запалу клавішу і плавно потягніть на себе. Кнопка від'єднається від клавіатури і вискочить з неї. Не варто робити це занадто сильно, інакше клавіша може бути пошкоджена остаточно, і тоді вам доведеться шукати замінник, що часом досить непросто.
2
Далі візьміть вологу ганчірку, а краще проспиртовані ватку, і видаліть пил і залишки іншого бруду в звільнилася ніші. Продуйте це місце, воно має бути абсолютно чистим. Ту ж процедуру виконайте і з тильною стороною кнопки.
3
Зберіть тримач кнопки. Для його закріплення можна використовувати малу кількість клею. Найкраще для цієї мети підійде клей «супермоментом». Капніть обережно одну-дві краплі і дочекайтеся, поки все застигне. Це займе не більше 1-2 хвилин. Потім прикладіть кнопку до ковпачку в ніші клавіатури. Натисніть на неї до появи клацання. Зачекайте кілька хвилин і випробуйте клавішу в роботі.
Зверніть увагу
Не варто використовувати занадто велика кількість клею під час закріплення кнопки і її власника. Якщо держатель не є повністю зламаним, то цього взагалі варто уникнути. Істотний мінус використання суперклею при ремонті клавіш ноутбука полягає в тому, що клей не завжди встигає підсохнути. Коли ви встановлюєте кнопку на місце, він може просочитися через краї тримача і тоді клавіша клавіатури встане намертво.
Корисна порада
Поламку можна усунути, але краще все ж до неї не доводити. Не кидайте ноутбук, що не стукайте занадто сильно по клавішах. Але найголовніше - не варто приймати їжу в прямій близькості від нього. Інакше потрапляння крихт та інших недоречних речей під клавіші рано чи пізно вага одно змусять вас здійснювати ремонт.