Як прибрати шрами і рубці.

По суті, шрами - це те ж саме, що і рубці. Різниця лише в тому, що рубці - назва медичне, а шрами - побутове. Їх поява може бути результатом різних пошкоджень: механічного впливу, температурного (наприклад, опіки), шкірних хвороб (постакне). Займаються проблемою рубців як лікарі-дерматологи, так і хірурги-косметологи.
Інструкція
1
Існує безліч видів і груп рубців. Для правильного лікування необхідно вміти їх відрізняти (наприклад, рубцювання патологічне від фізіологічного). Фізіологічним називається той процес, при якому рубець стає більш компактним і блідне. При патологічному процесі рубець, навпаки, буде збільшуватися, стане яскравішим, може посиніти або почервоніти. У будь-якому випадку вам знадобиться звернутися до лікаря, щоб саме він прийняв рішення про спосіб корекції рубця або рубців).
2
Зверніть увагу на те, що визначити тип рубця і вибрати метод лікування - це найголовніше. Якщо, наприклад, пацієнта турбують нормотрофіческіе рубці, тоді хірургічного втручання не потрібно. До речі, цей тип рубців характеризується тілесним кольором, блідістю і еластичністю, яка близька нормальним тканинам. Однак лікування в такому випадку все ж таки знадобиться. Можуть застосовуватися поверхневі хімічні пілінги, микродермабразия. За допомогою саме таких засобів можна зробити рубці майже непомітними.
3
Інший тип, атрофічний, характеризується в'ялістю тканин і розташуванням нижче нормального рівня шкіри. Як приклад таких рубців можна навести стрії (тобто так звані розтяжки). Методів лікування даного виду шрамів досить багато. А якщо будь-яким з них лікуватися наполегливо і правильно, то шанси отримати відмінний естетичний результат будуть досить високі.
4
Гіпертрофічні рубці, як правило, розташовуються над поверхнею шкіри, володіють рожевим або тілесним кольором. Такий вид рубців НЕ рецидивує і прекрасно піддається лікуванню. До речі, досягти найкращого косметичного результату можна за допомогою хірургічного лікування (тобто висічення рубцевої тканини). Для щрамов не надто великого розміру підійде пілінгові терапія: хімічна, лазерна шліфовка або микродермабразия. Непогані результати дає застосування ультра-і електрофонофореза з різними препаратами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vLB6609nz74