Як намалювати правильний овал. Як правильно малювати людини.

Овал - геометрична фігура, яка дуже часто використовується для зображення різних предметів, наприклад, в архітектурі, при виготовленні меблів, навіть при малюванні тварин. Від руки на око овал вміють зображувати все, а як намалювати правильний овал?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - лінійка;
  • - ластик.
Інструкція
1
Посередині аркуша намалюйте ромб - геометричну фігуру, у якої всі сторони Рівного, а протилежні сторони ще й паралельні. Розміром ромб виберіть таким, щоб у нього вписався потрібний вам овал.
2
Проведіть дві прямі лінії, що виходять з вершини тупого кута. Другі кінці ліній доведіть до середини протилежних сторін. Аналогічним чином намалюйте і лінії, що виходять з другого тупого кута ромба. Таким чином, вийшли чотири відрізка, пересічні між собою в деяких точках, що знаходяться в середині ромба.
3
Поставте ніжку циркуля по черзі в точках перетину прямих і проведіть півкола радіусом, рівним відстані від точки до найближчих стінок ромба. Таким чином, замість гострих кутів ромба отримаєте дві сторони правильного овалу.
4
Поставте ніжку циркуля в вершини тупих кутів. Відміряйте відстань, рівну проведеним прямим, і проведіть дуги, які з'єднують кінцеві точки прямих, що виходять з одного тупого кута. Вийшли відсутні боку правильного овалу. Приберіть всі зайві лінії гумкою.
5
Намалюйте овал другим способом. Спочатку проведіть горизонтальну лінію. Потім поділіть її на три рівних відрізка. В точки, що знаходяться посередині відрізка, поставте ніжку циркуля і проведіть два однакових кола радіусом, рівним довжині одного відрізка горизонтальної лінії. Щоб намалювати правильний овал, відзначте точки, в яких перетинаються кола між собою. З кожною з цих точок проведіть по дві прямі, що проходять через центри кіл і пересічні з протилежними сторонами кіл. Поставте ніжку циркуля в точки перетину кіл і радіусом, рівним довжині прямих, проведіть дуги, що утворюють верхню і нижню сторони правильного овалу. Правильний овал намальований.