Як відчистити замшеве взуття.

Замшеве взуття вимагає особливого ретельного догляду, тому багатьом здається непрактичною і недовговічною. Але це не так. Якщо ви навчитеся правильно доглядати за такою взуття ю, то вона прослужить вам не один сезон.
Інструкція
1
Відразу ж після покупки замшевого взуття, постарайтеся обробити її за допомогою наноспрея. Це спеціальний засіб утворює на поверхні взуття захисний шар, який перешкоджає проникненню вологи, бруду, снігу і хімічних реагентів. Завдяки бар'єра такого спрею взуття із замші буде бруднитися значно повільніше.
2
Підберіть спеціальну щітку для чищення замші. Найкраще підходить жорстка пориста щітка-губка, яка швидко видаляє шар пилу. Придбайте ще й ластик, який усуває складні плями і жирний наліт. Носіть з собою в сумочці маленьку щітку з гумкою, щоб в будь-який момент можна було освіжити свої туфлі.
3
Сильно забруднену взуття із замші почистіть мильною водою з додаванням незначної кількості нашатирного спирту. Або потримайте взуття над парою, а потім почистіть жорсткою щіткою.
4
Коричневі замшеві туфлі відчистите щіточкою, змоченою в кавовій гущі. А після повного висихання пройдіться сухою щіткою.
5
Не носіть замшеве взуття в сиру погоду, від вологості на ній з'являються білясті некрасиві плями. Від них дуже важко позбутися. Пред тим як сушити, набийте взуття газетним папером і потріть брудні місця щіткою. Якщо розлучення все ж залишилися, тоді промийте їх щіткою в теплій мильній воді. Можна також спочатку підсушити взуття , а потім прибирати плями гумової або дротяною щіткою.
6
Щоб розправити ворс, потримайте взуття над парою з носика чайника. Якщо місця сильно залисніли - потріть ватним тампоном, попередньо змоченим в нашатирному спирті, а після ластиком для чорнила.
7
В екстрених випадках використовуйте корочку житнього хліба - просто протріть забруднився замшу.
8
Для чорних замшевих чобіт використовуйте фарбу-аерозоль для відновлення кольору. Вона поверне втрачену яскравість взуття.
9
Для догляду за замшевим взуття ю вам знадобляться: захисний наноспрей, жорстка пориста щітка-губка, гумка, дротяна щітка, тальк, бензин, нашатирний спирт, фарба-аерозоль для відновлення кольору.