Як позбутися комплексу неповноцінності.

Комплекси неповноцінності виникають там, де відсутня любов до себе, впевненість у своїх силах. Щоб позбутися від комплексів, необхідно підвищувати самооцінку. Це робота, яка зажадає змінити ставлення до життя, розширити кругозір і світогляд.
Інструкція
1
Як позбутися комплексу неповноцінності - це питання щоденно задають собі тисячі людей. Відповідь проста - треба спробувати полюбити себе. Найдорожчий, найголовніший, найважливіша людина у вашому житті - це ви самі.
2
Любити себе - значить поважати себе, свої думки і мрії. Думайте, візуалізують, мрійте, і багато що із задуманого втілиться в життя.
3
На шляху до своєї заповітної мрії, робіть сміливі кроки. Краще шкодувати про досконалу помилку, ніж шкодувати про згаяний шанс. Будьте рішучі, подолайте страх і дійте. Варто зробити перший крок, і захочеться зробити другий, потім третій, і ви самі відчуєте гордість за себе, за свою сміливість і підприємливість. А сміливі і заповзятливі люди позбавлені комплексів неповноцінності, вони гармонійні. Станьте і ви досконалою, гармонійною особистістю!
4
Можна проявити розумну егоїстичність, спробуйте іноді свої особисті інтереси поставити вище суспільних. Ви побачите, як суспільство почне вас поважати і навіть любити.
5
Розширте свій кругозір, почніть читати книги, В. Синельникова, Л. Хей, А. Некрасова, в них ви знайдете рекомендації про те, як позбутися комплексу меншовартості.
6
Перегляньте свій гардероб, купіть пару дуже модних речей і обов'язково придбайте якісні, дорогі туфлі на високих підборах. Носіння такого взуття підвищує вироблення гормонів щастя.
7
У всіх є недоліки, не існує ідеальних людей, але деякі з своїх недоліків вміють користати, піднісши їх собі і суспільству, як неповторну індивідуальність, а інші з заниженою самооцінкою недоліки перетворюють на комплекси, отруйні життя. Дозвольте собі полюбити свої недоліки, і ніколи не лайте себе. Ніколи не говоріть про себе плохо.Помніте і часто повторюйте: «я неповторна!», «Я притягую удачу!», «Я чарівна!» І т.д. Щоранку починайте з цих слів, і кожен день завершуйте ними.