Як відремонтувати панель приладів.

Панель приладів - це таке місце в автомобілі, в яке постійно заглядає водій. Не дивно, адже швидкість, наявність палива в баку, температура двигуна і багато інших показників перебувають на панелі. При виході її з ладу, необхідно негайно вжити заходів щодо усунення неполадок.
Інструкція
1
Якщо у вас на інформативною панелі загорілася лампочка, не працює підсвічування або вийшов з ладу будь-якої прилад, першим ділом загляньте в книгу по ремонту та експлуатації вашого автомобіля. Знайдіть там опис несправності та почніть усувати її. Першим ділом акуратно від'єднайте приладову панель від корпусу автомобіля, вимкніть всі електричні роз'єми. Не забудьте перед цим від'єднати дріт з негативної клеми акумулятора. У такому стані її легко можна розглянути і провести ремонт.
2
Уважно огляньте всі з'єднання і контакти - вони повинні бути надійно закріплені і не мати видимих пошкоджень і розривів. Вийміть кожен прилад і проведіть їх візуальний огляд на предмет тріщин, деформацій або сколів. При пропажі пікселів на екранах, не лякайтеся, всьому виною проводка. Візьміть у руки мініатюрний паяльник або спеціальний прозорий клей, який добре проводить струм. Акуратно відновите всі з'єднання і контакти.
3
При несправності роботи стрілки, наприклад, при її переміщеннями ривками, необхідно замінити привід стрілки. Для цього вийміть несправний прилад з панелі і акуратно поміняйте привід. При бажанні проведіть заміну самої стрілки, змінивши її колір або форму.
4
При виконанні ремонту задумайтеся про виконання тюнінга приладової панелі. Поставте нову підсвітку, вставте кільця, за умови, що прилади на панелі виконані у вигляді кіл. Якщо поломка настільки серйозна, що усунути її не представляється можливим, то придбайте нову панель для приладів.
5
Після усунення несправності обов'язково перевірте працездатність відремонтованої деталі в реальних умовах при русі по дорозі. Пам'ятайте, що від коректної роботи приладів на панелі залежить не тільки ваша безпека, а й оточуючих вас людей.