Як відрегулювати противотуманки. Як правильно відрегулювати ВТФ.

Протитуманні фари призначені для поліпшення видимості при поганій погоді: в дощ, заметіль, туман. Максимальну користь він них можна отримати, якщо після установки виконати правильне регулювання.
Інструкція
1
Полегшити процес регулювання допоможе правильна установка фар. Пам'ятайте, що закріплювати противотуманки необхідно на висоті, яка становить близько 25 см від поверхні землі. Також стежте за тим, щоб вони виступали за габарити транспортного засобу більше, ніж фари ближнього світла. Оптимальним відстанню до корпусу автомобіля буде значення приблизно в 40 см.
2
Після установки обов'язково виставите горизонтальні і вертикальні кути протитуманних фар. Будь-яке відхилення буде значно знижувати ефективність приладів. Для виконання регулювання знайдіть екран або вертикальну стіну, до якої впритул встаньте на автомобілі. За допомогою олівця відзначте на ній центри фар і проведіть лінію, яка на 10 см нижче цих крапок. Потім відженете машину на 5 метрів від стіни і включіть противотуманки .
3
Уважно подивіться на стіну. При правильному регулюванні верхня межа світлових плям збігатиметься з горизонтальною лінією, яку ви провели. Також виміряйте відстань між центрами плям світла, оптимальна відстань для них становить близько 120 см.
4
Якщо вертикальних стін немає поблизу, то попросіть помічника закрити одну фару шматком картону, а іншу нахилити вниз. Самі в цей час відійдіть на відстань близько 20 метрів від автомобіля. Положення фар, коли вони забезпечують максимальну освітленість ділянки під вашими ногами, і буде оптимальним. Аналогічним чином проведіть регулювання другий фари.
5
Обов'язково перевірте працездатність встановлених протитуманних фар. Для цього виберіть дощовий або сутінковий день, і, виїхавши на дорогу, випробуйте їх у дії. За наявності яких-небудь дефектів або недоліків, зверніться в спеціалізовані центри, де вам проведуть комп'ютерну регулювання фар.