Як поміняти масляний фільтр. Як поміняти масляний фільтр на Пріорі.

Масляний фільтр призначений для поліпшення ефекту різних присадок і збільшення терміну служби масла. Також фільтр позитивно впливає на знос деталей автомобіля.
Інструкція
1
Приготуйте всі необхідні для роботи інструменти. Після цього підніміть автомобіль на підйомник або встановіть його на опори. Заберіться під днище машини і знайдіть зливну пробку піддону і масляного фільтр а. Не забувайте про те, що багато деталей будуть залишатися нагрітими ще довгий час, що може принести вам масу неприємних моментів.
2
Відкрутіть пробку, через яку зливається масло з масляного фільтр а. Далі зніміть кришку і підставте під отвір заздалегідь приготовлену ємність. Дочекайтеся, поки все масло витече. Пам'ятайте, що масло може бути досить гарячим, тому акуратно поводьтеся з ємністю, в яку злито масло. Після цього відкрутіть фільтр і акуратно очистіть посадочне місце, до якого він кріпиться.
3
Візьміть новий масляний фільтр і нанесіть шар масла на прокладку фільтр а. Після цього встановіть її в основу нової деталі, перевіривши надійність закріплення. Начините закручувати масляний фільтр в основу тієї поверхні, на якій він встановлений. Відчувши, що він торкнувся прокладки, зупиніться. Після цього остаточно закріпіть його, зробивши останній повний оборот.
4
Приберіть з-під автомобіля ємність з маслом і всі інструменти. Опустіть машину на землю і зробіть долівку моторного масла до потрібного рівня. Вставте ключ в замок запалювання і заведіть двигун. Уважно подивіться, чи немає де підтікання. Після цього заглушите мотор і дочекайтеся, поки він достатньо охолоне. Після цього відкрийте капот і перевірте рівень масла за спеціальним вимірювального щупу. Якщо ви побачите, що мітка знаходиться нижче мінімального значення, то зробіть долівку.
5
У перший час після заміни фільтр а намагайтеся періодично перевіряти рівень масла. Пам'ятайте, що зливати відпрацьоване масло в каналізацію заборонено. Краще герметично упакуйте його і здайте в спеціальний приймальний пункт.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ChcAcQ6Sg2k
Заміна масла і масляного фільтра на Ford Focus не особливо відрізняється від обслуговування автомобілів інших марок, але все ж має свої нюанси. Всі роботи можна виконати протягом години без будь-яких труднощів.
Заміна масла і масляного фільтра на Ford Focus проводиться один раз на рік або частіше, через кожні 20 тисяч пробігу. У цьому автомобілі використовується масло з в'язкістю 5W30. Вибір можна зробити за номером в каталозі - 14665А. Номери масляних фільтрів можуть бути різними, залежно від робочого об'єму двигуна. На мотори з об'ємом 1,4 і 1,6 літра слід встановлювати фільтр з номером 1455760, а для більш потужних - 1595247.

Підготовка до роботи

Для проведення робіт знадобиться новий фільтр, п'ять літрів масла, викрутка з довгим жалом, ключ або торцева головка на 13 і ємність для зливу відпрацьованого масла. Не зайвим буде запастися чистої ветошью.Машіну слід встановити на ямі або естакаді, відкрити капот і демонтувати декоративну кришку двигуна. На час підготовки двигун слід тримати включеним в роботу, щоб він встиг добре прогрітися. Навколо заливної горловини потрібно витерти скопилася бруд і пил, потім зняти пробку.

Заміна фільтра і масла

Далі роботи проводитимуться під днищем авто. Ключем на 13 потрібно зірвати зливну пробку і повільно її викриття, тримаючи напоготові ємність для зливу відпрацювання. Слід проявити обережність, тому що випливає масло буде досить гарячим. Злив відбувається протягом п'яти хвилин, після закінчення яких можна додатково кілька разів прокрутити стартер, утримуючи зчеплення вижатим.Масляний фільтр розташований під капотом автомобіля. Спеціальний знімач з вакуумною присоскою є не в кожного автомобіліста. Якщо його немає, фільтр завжди можна пробити викруткою наскрізь і відкрутити його проти годинникової стрілки. Перед установкою нового фільтра буде потрібно змастити різьблення чистим маслом. Вкручувати фільтр потрібно до торкання прокладки корпусу автомобіля, потім слід затягнути бочонок на 3,4 оборота.Новое масло можна заливати відразу після заміни фільтра. Після того як влито 3,5 літра, потрібно повернути ключ запалювання. При цьому аварійна лампа низького тиску масла повинна засвітитися на декілька секунд і згаснути. Рівень масла потрібно контролювати в міру доливання. Для цього слід користуватися щупом, періодично витираючи його сухою ганчіркою. Коли масло досягне потрібного рівня, двигун буде потрібно запустити і протримати на холостих обертах 5-7 хвилин, щоб масло рівномірно розподілилася по системі змащення Ford Focus. Поки двигун працює, можна навести порядок на робочому місці і перелити злите масло в порожню каністру.