Як зняти сидіння у Skoda. зняття заднього сидіння октавія.

Skoda зарекомендувала себе на дорозі як якісний автомобіль, який вірно служить своєму господареві. Найпопулярнішими моделями на російському авторинку є Fabia і Octavia. Розглянемо, як виконати зняття сидінь в даних машинах.
Інструкція
1
Якщо ваш автомобіль обладнаний бічними подушками безпеки та підігрівом сидінь, то обов'язково від'єднайте дріт від негативної клеми акумуляторної батареї. Загляньте під низ сидінь і від'єднайте колодки проводів, які підключаються до контрольної лампі, що відповідає за положення не застебнутих ременів безпеки. Також відключіть роз'єми підігріву і подушок безпеки, якщо такі мають місце бути.
2
Після цього максимально посуньте сидіння назад і відверніть болти, які кріплять передню частину санчат сидіння . Потім поверніть крісло назад, посунувши його до упору вперед. Відкрутіть кріплення задніх санчат і акуратно потягніть сидіння на себе. Обережно витягніть його з салону і відкладіть в сторону.
3
Для зняття задніх сидінь спочатку зніміть підголівники з обох спинок сидінь. Після цього підніміть подушку за передній край, потягніть за задню частину і поставте її за спинками передніх сидінь у вертикальне положення. Знайдіть дротяні фіксатори, які акуратно відіжміть, натиснувши на них в напрямку, який показано стрілками. Виведіть їх із зачеплення і вийміть подушку з салону автомобіля.
4
Витягніть кнопку фіксатора і відкиньте спинки сидіння , попередньо звільнивши їх. Візьміть в руки викрутку і з її допомогою відіжміть черговий фіксатор. Після цього потягніть вгору і витягніть палець сидіння з бічної опори. Зніміть ковпак, який закриває середню опору сидіння , і зніміть кронштейн спинки.
5
Після цього вийміть першу спинку з автомобіля. Аналогічним чином витягніть і другу спинку з салону. Установку передніх і задніх сидінь проводите в зворотній послідовності, стежачи за тим, щоб усі фіксатори клацнули і точно встали на свої місця. При необхідності зробіть заміну зношених деталей і вузлів машини.
Регламент проведення технічного обслуговування автомобіля передбачає після проходження ним 10 000 кілометрів зняти і перевірити стан свічок запалювання. Для власників автомобілів вітчизняного виробництва дана процедура не становить жодних проблем. Чого не скажеш про власників автомобілів зарубіжного виробництва, на яких для того, щоб дістатися до свічок запалювання, необхідно розібрати половину двигуна.
Вам знадобиться
  • Свечной ключ,
  • щітка з жорстким ворсом,
  • компресор.
Інструкція
1
Спочатку піднімається капот, і зі свічок знімаються високовольтні дроти.
2
Далі за допомогою щітки очищаються від сміття поглиблення в голівці блоку циліндрів, в яких розташовані свічки запалювання. Після закінчення очищення приямки необхідно обдути стисненим повітрям, щоб уникнути попадання частинок пилу і піску в циліндр двигуна.
3
Потім по черзі свічним ключем викручуються з головки блока циліндрів старі свічки запалювання, а на їх місце загортаються нові свічки.