Як встановити динамік в машину.

Після покупки хороших динаміків для автомобіля важливо змусити аудіосистему звучати як злагоджений оркестр. Одним із способів досягти цього, є правильна установка динаміка.
Вам знадобиться
  • викрутки, дриль або шуруповерт з насадками, засіб для обтиску проводів, паяльник, пасатижі
Інструкція
1
Приготуйте необхідний для роботи інструмент. Для цього вам будуть потрібні різні викрутки, дриль або шуруповерт з насадками, засіб для обтиску проводів, паяльник, пасатижі та інші інструменти, які можуть вам знадобитися.
2
Для початку визначтеся з місцем установки динаміка. Найпростішим і швидким способом є розміщення їх у дверях. Дана процедура не вимагає особливого професіоналізму і виконується самостійно однією людиною. Уважно прочитайте інструкцію, в якій детально викладено порядок дій для правильної установки динаміків .
3
Акуратно зніміть обшивку дверей і видаліть всі непотрібні деталі і сміття, що знаходяться під нею. Якщо в автомобілі вже були встановлені колонки, то зробіть їх вилучення та замініть електропроводку. Якщо вона знаходиться в нормальному стані, то її заміну можна не проводити. Після цього приклейте оправу для динаміка. Якщо клею в комплекті не буде, то придбайте звичайний супер-клей, який цілком підійде для виконання даної процедури.
4
Встановіть динамік в оправу і перевірте надійність його кріплення. Переконайтеся в тому, що ви ретельно прикрутили його. Займіться підключенням нових проводів. Для цього з'єднаєте позитивний дріт встановленого динаміка з позитивним роз'ємом проводки автомобіля. Аналогічну процедуру виконайте з негативним проводом. Всі з'єднання виконуйте за допомогою пайки або спеціальних роз'ємів.
5
Переконайтеся, що дроти правильно підключені до магнітоли або ресивера. Ретельно перевірте надійність всіх з'єднань, а також відсутність оголених місць на проводці. При виявленні дефектів намагайтеся негайно усунути їх. Після виконання всіх робіт перевірте звучання динаміка і його роботу при різних режимах відтворення музики.