Автомийка: Як відкрити свій бізнес.

В даний час популярним видом малого бізнесу є відкриття власної автомийки. Як і в будь-якому вигляді підприємництва тут є свої важливі моменти. Щоб не допустити помилок на початку діяльності, слід звернутися до рекомендацій професіоналів.
Вам знадобиться
  • - Приміщення для автомийки;
  • - спеціальне обладнання;
  • - план послуг автомийки;
  • - достатній бюджет.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце для відкриття власної автомийки. Подумайте про зведення некапітального бистровозводімого будови або придбанні готового автомобільного боксу. Як варіант, візьміть в оренду вже готову автомийку .
2
Придбайте і встановіть обладнання. Для відкриття автомийки вам знадобиться комплект, що складається з апарату з високим тиском (з підігрівом води та без), миючого пилососа, пороховсмоктувач, апарату для рециркуляції та очищення води. Вибирайте потужність обладнання згідно з тим, скільки машин ви збираєтеся обслуговувати (оптимальним показником для невеликої мийки стане до 30 машин на добу).
3
Спорудіть систему очищення стічних вод. Щоб спростити завдання, просто укладете особливий договір з міськводоканалом, відповідно до якого послуги мийки не вимагають сертифікації, і ніякі підвищені вимоги до персоналу не пред'являються.
4
Складіть план стандартних послуг автомийки, що включають стандартні мийку кузова зовні, полірування кузова, мийку двигуна, cухую і вологе прибирання, хімчистку салону. Основною проблемою для хімчистки салону є потреба в подальшій сушці. Цю операцію краще проводити в окремому теплому і сухому приміщенні.
5
Розпишіть всі ваші фінансові витрати на відкриття автомийки. У кожному випадку вони виходять індивідуальними, оскільки погляд на пристрій даного виду бізнесу у всіх підприємців свій. Тому зосередьте думки і зусилля в потрібному напрямку і вирішите, як же вам варто працювати. Самі економічні варіанти обходяться в районі 200 000 рублів.
Корисна порада
Одним з незайнятих і перспективних напрямків в області автомийного бізнесу є обслуговування вантажного транспорту. При цьому в багатьох великих містах вже давно введено обмеження на в'їзд для брудних вантажних машин. Відмінним бізнес-рішенням в цьому випадку стане відкриття автомийки для вантажівок при в'їзді в місто поряд з жвавій трасою.