Як заплести гриву.

Одне з неодмінних умов підтримки красивого виду коні - догляд за її гривою. Гриву потрібно регулярно мити, розчісувати, укладати ... Але щоб зробити її особливо елегантною, можна заплести її в коси.
Інструкція
1
Візьміть маленькі круглі гумки, кілька шнурків з пряжі довжиною близько 30 см, в'язальний гачок, ножиці, засіб для укладки волосся або гель.
2
Ретельно промийте гриву коня з миючим засобом і кондиціонером, потім акуратно розчешіть її, щоб не залишилося ні колтунов, ні звалялися пасом.
3
Встаньте на табурет поруч з конем. Краще якщо ви будете заплітати вологі і злегка оброблені гелем волосся незабаром після миття.
4
Визначте тип кісок, які ви хочете заплести. Вони можуть бути мисливськими, континентальними, подовженими. Все залежить від вашого бажання і довжини кінського волосся. Якщо ви вирішили заплести мисливські косички, то почніть заплітання кісок з голови тварини. Для цього волосся, які розташовані поруч з робочою пасмом скріпіть шпильками і відведіть на час в сторону, щоб вони вам не заважали.
5
Починайте заплітати першу косичку з трьох пасом вниз, постарайтеся зробити її настільки щільною, наскільки це взагалі можливо. Доплетіть її приблизно до половини, вплетіть у волосся шнурок з пряжі і продовжуйте плетіння вже разом зі шнурком.
6
Внизу косички обмотайте пасма ниткою пряжі, потім зав'яжіть акуратний вузол. Перша косичка готова.
7
Поступово рухаючись від голови до холки по всій довжині гриви, заплетене безліч кісок довжиною близько 10 см.
8
Завершіть мисливський наряд, прибравши з допомогою в'язального гачка всі зайві стирчать нитки і пасма всередину кісок. Також можна додатково перетягти підстави всіх одержані кіс, щоб вони піднялися вгору, утворивши гарний фігурний гребінь. Використовуйте білу стрічку шириною приблизно в 1 сантиметр. Кожну косичку обмотайте біля основи, зав'яжіть на вузлик, а потім протягніть кінець стрічки в наступну косу. Таким чином пройдіть всю гриву до самої холки. Фігурна зачіска готова.