Як назвати лоша.

Після народження лоша у власника кінного заводу відразу ж виникає питання: яке ім'я вибрати? Відповісти на нього зовсім не так просто, як комусь може здатися. Ім'я для майбутньої коні вибирається за певними правилами.
Інструкція
1
Не давайте лошати ім'я всесвітньо відомих коней, ці клички знаходяться під забороною протягом кількох поколінь. До числа таких імен належать: Афніс Вуда, Піона, анілін і деякі інші. Повний список заборонених кличок можна знайти на спеціалізованих сайтах з розведення коней.
2
При виборі імені врахуйте, що за російською традицією ім'я лоша обов'язково має починатися з тієї ж букви, що і ім'я його матері, а ось перша літера імені батька повинна зустрічатися в середині слова. Наприклад: Дакота + Феб = Дофіна. Якщо з вийшов букв важко підібрати слово, поміняйте їх місцями. Також можна просто використовувати другу букву імені. Так, лошат, народжених від кобили Флейти, можна назвати Лавр, Газон та інше. До речі в західних країнах, наприклад в Латвії, навпаки першою йде буква з імені батька лоша .
3
Не називайте лошат кличками їх батька і матері: отців в продовження 25 років після смерті, матерів - в продовження десяти.
4
Не використовуйте як кличок імена та прізвища людей без дозволу, імена, що містять більше 18 букв, а також імена, що ображають норми моралі. Також не можна брати імена родоначальників великих гілок, племінних маток.
5
Виберіть відповідне ім'я з готового списку, наприклад, розташованого тут: http://www.zooclub.ru/horses/214.shtml. Спеціальні сайти містять величезний перелік імен, в якому навіть найвибагливіший і оригінальний власник знайде щось цікаве.
6
Зверніться до книги С. Гур'єва "20000 імен для домашніх тварин". У цьому виданні в спеціальній главі про коней ви також зможете виявити досить великий список імен.
7
Головне - ім'я має бути красивим, звучним, що запам'ятовується. Адже від того, як ви назвете тварина, можливо, буде залежати його доля. І у кожного коня є шанс прославити отримане ім'я.