Як приручити Карелії.

Корелла - розумна спокійна птиця, прекрасно підходить для навчання. Ці папуги спокійні за характером, легко уживаються у великій компанії і можуть навіть навчитися людської мови. Однак щоб ваше спілкування стало приємним, кореллу спочатку потрібно приручити.
Інструкція
1
Почніть навчання і приручення папуги в той же день, коли ви принесли його до себе додому. Йому не потрібно великого часу на адаптацію, але краще принести клітку в кімнату вранці, щоб до темряви птах міг звикнути до приміщення і звуків.
2
У перший же день спілкування запропонуйте папузі їжі і злегка погладьте за головою. У кожного птаха є свій власний характер, тому в деяких випадках Кореллі може злякатися вас. Будьте акуратні і неквапливі.
3
Проводьте заняття з дресирування щодня, коли випустіть папугу з клітки. Якщо ви постійно зайняті на роботі чи навчанні, попросіть когось із членів сім'ї зайнятися навчанням Кореллі. Чим більше ви будете з нею спілкуватися, тим швидше вона звикне до людського голосу і перестане боятися.
4
Подрежьте папузі пір'я. Цю процедуру потрібно зробити обов'язково, краще у ветеринарній клініці. Це безболісно, безпечно і помітно полегшує дресирування, тому що птах не зможе далеко полетіти. Також їй не загрожує небезпека випадково вилетіти в кватирку. Корелла з підрізаними пір'ям здатна пролетіти всього два-три метри, а потім вона сяде на землю.
5
Навчаючи папугу, перебуваєте з ним наодинці. Сторонні люди і шуми навколо будуть турбувати і відволікати його. Займатися з птицею повинен один і той же чоловік.
6
Під час занять не лякайте птицю різкими звуками, не кричіть на нього, ведіть себе якомога більш спокійно. Привчити до рук можна, акуратно беручи кореллу знизу розкритими долоньками. Не підходьте до вашого учневі ззаду, папуга повинен вас бачити, щоб не відчувати небезпеку.
7
Привчіть вашого улюбленця сідати на палець: неквапливо піднесіть палець до грудей папугу, якщо він не побажає на нього сісти, нарушьте рівновагу, злегка доторкнувшись до черевця. Кореллі, щоб не впасти, перестрибне на палець.
8
Щоб уникнути укусів в перший час, обмотайте пальці скотчем або лейкопластиром. Не здійснюйте надмірно різких рухів, ніколи не бийте папуги. Він повинен відчувати, що ви не відчуваєте до нього агресії.
9
Після навчання незалежно від результатів запропонуйте папузі їжу і воду. Втомлену від занять кореллу буде набагато простіше посадити на жердинку і повернути в клітку.