Як відчистити брюки. Як очистити солярку з брюк.

Від різних забруднень на брюках не застрахований жоден їх власник. Це може бути все що завгодно: кава, кров, чай, жуйка або звичайна дощова погода, коли навколо бруд. Не варто засмучуватися через дрібниці, очистити всі ці плями можливо в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги хімчисток.
Вам знадобиться
  • - Нашатирний спирт,
  • - медичний спирт,
  • - лляна тканина або марля,
  • - одежна щітка з натурального волоса,
  • - гас або скипидар,
  • - питна сода.
Інструкція
1
Штани придбають знову свіжий вигляд, якщо їх почистити щіткою, змоченою в наступній ретельно перемішаної суміші: одна чайна ложка нашатирного спирту, одна чайна ложка медичного спирту і один стакан води. Після цього пропрасуйте брюки гарячою праскою через лляну тканину, таким чином, вся волога поступово випарується. Повісьте брюки на вішалку і залиште сушитися до кінця на свіжому повітрі.
2
Дуже часто трапляється так, що в місцях найбільшого тертя брюк, починає блищати тканину. Протріть такі місця чистим спиртом, а потім розчином з п'яти частин прокипяченной холодної води і однієї частини нашатирного спирту. Лискучі місця, після даної обробки, пропрасуйте гарячою праскою через марлю або промокальний папір. Лоск можна видалити, витираючи брюки розчином з однієї частини води і трьох частин оцтової кислоти.
3
Бажано видалити забруднення на брюках відразу ж після їх появи (якщо є така можливість), таким чином, ви полегшите свою працю і зробите роботу найбільш швидко, без утруднень. Дані плями видалити значно простіше, ніж застарілі. Передусім необхідно зчистити пил з брюк за допомогою спеціальної жорсткої щітки, призначеної для одягу. На непомітному клаптику брюк, з виворітного боку, перевірте, як перенесе тканину засіб для чищення. Якщо все гаразд, можна приступати до очищення, рухаючись від країв забруднення до самого центру.
4
Пляма від масляної фарби на брюках видалити не та вже й просто, при цьому, не пошкодивши тканину. Візьміть скипидар або гас, змочіть ватяний тампон і обробіть пляма з країв, поступово рухаючись до центру. Після цього використовуйте розчин питної соди або нашатирний спирт до остаточного зникнення плями.
5
Нерідко трапляється так, що в транспорті або на зупинці ви сіли на жуйку. Не варто впадати у відчай і викидати брюки, так як неможливого нічого не буває. Найдоступніший і простий спосіб очистити жуйку з поверхні брюк можна за допомогою морозильної камери. Покладіть в неї брюки і залиште на пару годин, дістаньте і за допомогою пальців постарайтеся її отлепить, вона розкришиться на дрібні шматочки. При недостатньо хорошому результаті, повторіть процедуру.