Як відкрити адресний рядок.

Адресна рядок відображає повний шлях до файлу, папки або іншого ресурсу, розміщеним у вашому комп'ютері або доступному по мережі. Її можна використовувати для навігації, вводячи вручну потрібну адресу. Цей елемент управління присутній у всіх браузерах і файл-менеджерах. У деяких програмах адресний рядок є елементом відключається, в інших передбачена можливість управляти її відображенням і розміщенням.
Інструкція
1
Якщо адресна рядок не відображається в стандартному файл-Мененджер операційної системи Windows, то активувати її можна двома способами. Запустивши Провідник натисканням сполучення клавіш Win + E або подвійним клацанням по іконі «Мій комп'ютер» на робочому столі, розкрийте в меню розділ «Вид», перейдіть до підрозділу «Панелі інструментів» і поставте позначку напроти пункту «Адресна рядок».
2
Можна використовувати інший спосіб - при натисканні правою кнопкою миші по вільному простору у верхній частині вікна Провідника (в області розміщення меню) розкривається контекстне меню з чотирьох рядків. Серед них є і пункт «Адресна рядок» - виберіть його.
3
Якщо активована одним з цих способів адресний рядок з'являється тільки у вигляді напису «Адреса» у правій частині панелі інструментів Провідника, а самого адресного поля не видно, то перетягніть цей напис лівою кнопкою миші на рядок нижче. При цьому повинен бути неактивний пункт «Закріпити панелі інструментів», який знаходиться в тій же секції меню, де і пункт активації адресного рядка («Вид» => «Панелі інструментів»).
4
Якщо потрібно включити відображення адресного рядка в інтернет-браузері Internet Explorer ранніх версій, то в меню оглядача теж слід знайти розділ «Вид», а в ньому поставити відмітку напроти пункту «Адресна рядок». У більш пізніх випусках браузерів такої опції немає.
5
Практично у всіх браузерах причиною відсутності адресного рядка може бути робота в «повноекранному режимі». Щоб його вимкнути і повернути на колишнє місце всі елементи управління, включаючи адресну рядок , достатньо натиснути функціональну клавішу F11.
6
Якщо відсутній адресний рядок в браузері Opera, то для її включення треба розкрити меню браузера, перейти в розділ «Панелі інструментів» і поставити відмітку напроти пункту «Панель адреси».