Як поєднати дві фотки.

При створенні колажу часто виникає необхідність поєднати кілька фотографій. Наприклад, для посилення настрою можна додати в пейзаж якісь деталі: глибоке небо з красивими хмарами або, навпаки, грозові хмари і блискавки.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop;
  • - дві фотографії.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію з небом. Затисніть клавішу Ctrl і клацніть по іконці шару. Навколо фотографії з'явиться виділення. Скопіюйте її в буфер комбінацією Ctrl + C.
2
Тепер відкрийте фотографію пейзажу.
3
Вставте збережене в буфері небо, натиснувши Ctrl + V. Якщо необхідно, слід регулювати розміри обох фотографій. Це можна зробити двома способами: - в головному меню вибирайте опцію Image («Зображення») і Image Size («Розмір зображення»). Змініть параметри Width («Ширина») і Height («Висота»); - застосуйте до одного з шарів вільну трансформацію Ctrl + T, потім наведіть курсор на будь вузлик виділення і, переміщаючи мишку, змініть розмір фотографії.
4
Перейдіть на шар з небом і знизьте його прозорість до 50%. За допомогою інструменту Move Tool («Переміщення») підберіть відповідне положення щодо пейзажу. Пам'ятайте, що біля горизонту небо блідіший, ніж прямо над головою.
5
У головному меню вибирайте Layer («Шар»), Layer Mask («Маска шару») і Reveal All («Розкрити всі»). Таким чином ви наклали на шар з небом маску. Натисніть клавішу D, щоб на панелі інструментів встановити кольори за замовчуванням. Вибирайте інструмент Brush Tool («Кисть»), на панелі властивостей встановіть жорсткість 100% і відповідний розмір. Починайте зафарбовувати шар з небом там, де він перекриває шар з пейзажем. Якщо зафарбували зайве, не біда: поставте кольором переднього плану білий і проведіть кистю по деталі пейзажу.
6
Тепер потрібно так змінити налаштування кольору шарів, щоб вони гармонійно поєднувалися один з одним. В даному випадку достатньо змінити прозорість шару з небом. Якщо ж потрібно тонка настройка, вибирайте в головному меню Image, Adjustments («Коригування») та команди Level («Рівні»), Color Balance («Колірний баланс»), Hue/Saturation («Яскравість/Насиченість»). Пересуваючи повзунки, міняйте кольору обох фотографій, поки результат вас не влаштує.