Як налаштувати macd.

Індикатор MACD являє собою індикатор, розроблений Джеральдом Аппелем, який використовується в технічному аналізі для прогнозування та оцінки коливання цін на фондових і валютних біржах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - навички роботи з MACD
Інструкція
1
Налаштуйте лінійний MACD, він використовується найчастіше, щоб аналізувати тертя. Щоб налаштувати лінійний MACD, робиться його розрахунок на основі ковзної середньої ціни (найчастіше застосовується Експоненціальна середня), з меншим періодом, далі віднімається Експоненціальна середня з великим періодом. Найчастіше отриманий результат можна згладити за допомогою ЕМА (Експоненціальна змінна середня). Це дозволяє позбутися від випадкових коливань. Дані розрахунки робляться за формулами: MACD = (ЕМАl (P) -EMAs (P)), а також Signal = ЕМАa (ЕМАl (P) -EMAs (P)), де ЕМАl (P) - являє собою експонентну ковзаючу середню, з довгим періодом (від ціни); EMAs (P) - експонентну ковзаючу середню з коротким періодом (від ціни); ЕМАa (P) - це різниця від попередніх двох ковзних. P це ціна, зазвичай ціна береться у закритті періоду, але можуть бути й інші варіанти.
2
Встановіть наступні настройки MACD для таких параметрів: коротка ЕМАs з періодом 12 (2 тижні); ЕМА довга, період 26, тобто місяць і ЕМА, що згладжує різницю (період 9).
3
Налаштуйте гистограмму MACD. Для її розрахунку потрібно відняти сигнальну лінію з лінії індикатора. MACD гістограма = MACD - Signal. У тому випадку, коли змінна з меншим періодом перетинається з ковзаючою з великим періодом, знизу вгору, в нижній частині, це сигнал до покупки. Якщо навпаки, зверху вниз, то це сигнал до продажу. Зростаюча гістограма це показник збільшується сили гравців на підвищення, тобто сигнал укласти угоду на підвищення, і навпаки. Щоб налаштувати гистограмму MACD, використовуйте такі параметри: EMAS - в даному параметрі встановлюється період 12, тобто два тижні. Параметр EMAL - встановіть період 26, тобто місяць, а значення параметра EMAA - дев'ять. Дані налаштування рекомендовані розробником індикатора MACD, Джеральдом Аппелем. Він вважає дані параметри оптимальними.