Як на компі відключаються приховані файли.

Приховування файлів здійснюється для того, щоб оберегти їх від можливого видалення або редагування. В деяких випадках і для утайки їх від зайвих очей. Відключення прихованих файлів виробляється стандартними засобами операційної системи.
Інструкція
1
Запустіть "Панель управління" операційної системи Windows. Для цього зайдіть в меню "Пуск", або скористайтесь ярликом на робочому столі. В "Панелі управління" знайдіть значок "Властивості папки" і двічі клацніть по ньому. У діалоговому вікні пройдіть у вкладку під назвою "Вид". Дана вкладка містить в собі настройки відображення папок в стандартному файловому менеджері операційної системи. У списку налаштувань відшукайте рядок під назвою "Приховані файли і папки". Для відключення прихованих відображення всіх прихованих файлів приберіть галочку навпроти напису "Показувати приховані файли і папки". Для застосування змін і закриття діалогового вікна натисніть кнопку ОК.
2
Відключити приховання файлів також можна змінивши атрибути кожного конкретного файлу. Для цього виберіть прихований файл, який необхідно зробити відкритим, клікніть на його значку правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть команду "Властивості". У вікні, в розділі "Атрибути" приберіть галочку навпроти слова "Прихований" і натисніть кнопку "Ок" для застосування змін. З цього моменту даний файл перестане бути прихованим, для редагування та перегляду без обмежень. Змінювати дані атрибути також можна для цілих папок. При цьому файли , що містяться в них можуть бути як прихованими, так і відкритими. Зміна атрибута папки супроводжується питанням системи про те, чи слід змінювати атрибути містяться в ній файлів.
3
Для відключення прихованих файлів у файлових менеджерах типу Total Commander існують спеціальні кнопки, натискання на які разом включає небудь відключає перегляд прихованих файлів і папок. За допомогою сторонніх файлових менеджерів також можна змінювати атрибути деяких файлів окремо, роблячи їх прихованими, або відкритими.