Як визначити свій типаж.

Сьогодні існує безліч різних класифікацій, що пропонують прекрасним створінням вибрати свій типаж . Автори-жінки дають типаж ам приємні на слух назви, автори-чоловіки посилаються в визначеннях на інсектологію і тваринний світ. Але які б цікаві або образливі назви жінкам ні давалися, визначити свій типаж іноді буває необхідно. Як необхідно і знати, що з встановленим типаж ом робити далі.
Інструкція
1
Щоб визначити свій типаж , проаналізуйте свою поведінку, свої погляди на життя, звичні реакції на ті чи інші події. Спробуйте зрозуміти, чим ви відрізняєтеся від знайомих вам людей. Які б ви змогли виділити риси і особисті характеристики, щоб більш повно описати себе. Будьте чесні з собою.
2
Складіть список. З усього написаного виберіть схожі за змістом визначення, які ви давали собі, замінивши їх одним. Слідуючи тим же шляхом, скоротіть список до одного єдиного слова. Яскрава, скромна, активна - може бути все, що завгодно.
3
Тепер, коли ви підібрали визначення, можете по асоціації придумати назву своєму типаж у. Може бути, ви за вдачею сяюче сонце (тепла, жива, життєрадісна) або пихата місяць (відсторонена і холодна). Або ви - незалежна кішка (норовлива, але ласкава). Підберіть собі відповідний вашому характеру образ.
4
Дайте визначення таким же способом своїм близьким людям, щоб вам було з чим порівнювати. Щоб перевірити ще раз себе, свою об'єктивність. Тим же шляхом виділіть основні риси їхнього характеру і підберіть для них підходящий образ.
5
Тепер, коли у вас є своя готова «лінійка типаж їй», поверніться до власного образу. Продумайте, який стиль в одязі, які кольори краще всього допоможуть вам висловити свою внутрішню сутність. Адже відчувати себе природно і подавати себе в усій красі набагато легше, коли і образ і внутрішня суть відповідають один одному.
6
Спробуйте пропрацювати свій імідж так, немов ви підбираєте його для когось іншого. Уявіть, у чому «та леді» найкраще виглядала б, які б їй підійшли аксесуари і милі дрібнички, яким повинен бути «її» макіяж. Подумайте, які звички і манери ще краще підкреслили б образ. Приміряйте на себе цей імідж, адже саме під себе ви його і створювали.
7
І, звичайно, ви завжди можете скористатися вже готовими (розробленими іншими людьми) типаж ами. Щоб визначити свій типаж , прочитайте інформацію про всі образах, їхні звички та поведінці і виберіть той, який найбільше відповідає саме вашому характеру. Типаж може бути розроблений не тільки за характером, але і за іншими критеріями, наприклад, по зовнішності, за темпераментом або поведінки в колі колег.