Як визначити целюліт.

C проблемою целюліту стикаються не тільки дами у віці або пухкенькі жінки. Навіть молодим і худорлявим представницям прекрасної статі целюліт може неабияк зіпсувати життя. На його появу впливає декілька факторів: малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, перепади у вазі, генетична схильність, забруднення навколишнього середовища. Визначити целюліт можна кількома способами.
Інструкція
1
У целюліту є свої улюблені частини тіла. Це сідниці, стегна, область колін. Іноді він вибирає ще й внутрішню поверхню рук. Щоб самостійно визначити целюліт, необхідно порівняти шкіру на здоровому ділянці тіла з шкірою з «зони ризику». Для цього затисніть між пальцями складку шкіри і подивіться на її поверхню. Здорова шкіра і підшкірна тканина виглядають гладкими і пружними. Шкіра з ознаками целюліту матиме горбистий вид.
2
На різних стадіях розвитку целюліт може виглядати по-різному. Оцініть стан шкіри, виходячи з таких видимих ознак. На першій (найлегшою) стадії спостерігаються незначні набряки, при натисканні на шкіру в утворилася складці стають видні зміни підшкірної тканини. На другій стадії целюліт захоплює більш великі ділянки, намічаються впадинки, шкіра починає нагадувати апельсинову кірку. На третій стадії всі видимі ознаки стають ще більш явними, з'являються численні підшкірні вузлики, впадинки, збільшується набряклість. На самій важкій стадії з'являються хворобливі відчуття при натисканні на шкіру, структура шкіри має яскраво виражений горбистий вид з безліччю великих вузликів, западин і ділянок затвердіння.
3
Існує й інший метод визначення целюліту . Якщо хочете побачити свій целюліт у вигляді кольорової картинки, пройдіть контактну термографію. Даний метод заснований на тому, що в проблемних зонах температура шкіри тіла нижче через жирових відкладень і порушення мікроциркуляції і лімфовідтоку. Термоплівка, що накладається на проблемну ділянку, фіксує різницю в температурах на тестируемом ділянці шкіри, на ній починають проступати колірні плями, за якими чітко можна визначити целюліт і стадію його розвитку. Даний метод зручний тим, що дозволяє більш точно оцінювати стан шкіри на різних стадіях лікування і вносити в нього корективи в міру необхідності.
Після певного віку целюліт стає напастю більшої половини жінок. Неприваблива апельсинова кірка спотворює жіночі сідниці і приводить їх власниць в зневіру. Однак целюліт можна і потрібно перемагати. І зовсім необов'язково для цього бігти в косметичний салон і платити за обгортання, масаж або озонотерапию. Можна почати атаку на целюліт будинку.
Інструкція
1
Як це не прикро, потрібно почати з дієти. Їх така безліч - вибирайте на свій смак! Найголовніше - виключити солодощі, булочки, тортики. Так-так, целюліт, як і ви, любить солодке. Так що доведеться пожертвувати смачненьким, щоб прибрати апельсинову кірку.
2
Для боротьби з целюлітом на сідницях і стегнах розроблені спеціальні комплекси вправ. Добре допомагають від апельсинової кірки присідання, випади вперед, ходьба на сідницях. Тільки під час усіх цих вправ треба відчувати напругу сідничних мишц.Випади вперед робляться так: стоячи на одній нозі, покладіть руки на пояс. Потім зробіть крок другою ногою вперед і глибоко присядьте. Потім підніміться, призначте ногу назад. Робіть це по 8-10 разів кожною ногою, спина повинна бути прямой.Для ходьби на сідницях сядьте на килимок, руки витягніть вперед, зробіть ноги прямими. Здійсніть 10 «кроків» на сідницях вперед, стільки ж назад, потім рухайтеся на месте.Встаньте на коліна, спираючись на передпліччя. Потім розпрямляйте ногу в коліні, нібито штовхаючи вантаж від себе. Повторіть 10-15 разів кожною ногой.Пріседанія найкраще робити з положення стоячи на колінах. Руки слід витягнути прямо перед собою, спину випрямити. Далі - сідати то праворуч, то ліворуч від колін. Робити так по 10 раз.
3
Для ледачих підійде рецепт від целюліту латиноамериканських жінок. Вони втирають кавову гущу в стегна, сідниці і живіт. Справа в тому, що в каві містяться алкалоїди, тому прискорюється кровообіг і активізується обмін речовин. Все це допомагає прибирати апельсинову корку.Ізмельчіте кавові зерна не занадто дрібно і залийте невеликою кількістю води. Потім 2:00 наполягайте. Після цього процідіть, відіжміть гущу. Масажуйте нею проблемні місця. Можна на годину залишити, а потім змити почергово теплою і холодною водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jdz6icadFPg
Корисна порада
Мийтеся за допомогою жорсткої щітки, це посилить обмінні процеси.