Як зробити рівний френч. Як зробити френч без смужок.

Французький манікюр, він же френч, виглядає прекрасно практично на будь-яких нігтях. Майстри манікюру, що працюють з різними матеріалами, віртуозно володіють технікою його створення. Але як зробити рівний френч в домашніх умовах, не володіючи подібним рівнем майстерності? Виразно, для цього потрібно постаратися.
Інструкція
1
Підготуйте нігті для нанесення лаку. Видаліть кутикулу, акуратно підпиляєте нігті. Пам'ятайте, що після нанесення лаку всі нерівності і дефекти неправильної подпілкі нігтя будуть видні. Форма нігтів повинна бути ідеально рівною. Знежирте нігтьову пластину за допомогою рідини для зняття лаку або ретельно протріть її сухим ватним диском.
2
Зробити рівний френч на натуральних нігтях з першого разу - без досвіду і вправності - ви, напевно, не зможете, якщо тільки не звикли вимальовувати звичайної художньої пензликом дрібні деталі картин. Тому запасіться терпінням. Крім лаків і манікюрних інструментів, підготуйте коректор манікюру і рідина для зняття лаку.
3
Зовнішній край нігтя часто називають «посмішкою». Намалювати таку посмішку можна кількома способами. Позначте білої гелевою ручкою лінію, яка послужить кордоном для нанесення білого лаку. Якщо є можливість, використовуйте спеціальну професійну пензлик для нанесення лаку (тонку або зі скошеним куточком). Якщо такої можливості немає, малюйте куточком звичайної кисті з флакончика. Плавно проведіть лінію уздовж наміченого контуру від одного краю нігтя до іншого. Зафарбуйте що залишилася вільної область зовнішнього краю. Не бійтеся забарвити валики (шкіру з боків нігтя) - так вам буде простіше промальовувати куточки нігтів.
4
Якщо ви не впевнені, що зможете рівно промальовувати лінію посмішки, краще скористайтеся трафаретом. Наклейте трафаретні смужки на нігті. Переконайтеся, що вони щільно прилягають до нігтьової пластини, щоб виключити потрапляння лаку під них. Зафарбуйте зовнішній край нігтя так, щоб шари лягали рівно, без смуг. Почекайте трохи, щоб лак «схопився», але не надто сильно загус. Акуратно відклейте трафаретні смужки. Трафарет зручний тоді, коли потрібно позначити контур і без ризику зафарбувати зовнішній край нігтя, але від нього часто залишаються частинки клею у вигляді тонкої плівочки, яку складно видалити інструментами. Іноді замість трафаретних смужок зручніше використовувати звичайний канцелярський скотч - він залишає менше слідів.
5
Видаліть коректором манікюру надлишки лаку з шкіри навколо нігтя. На гострий кінець дерев'яної палички, за допомогою якої відсувають кутикулу, або на звичайну зубочистку накрутите трохи вати, змочіть її в рідині для зняття лаку. Дуже акуратно зітріть залишки клеїться плівки. Підкоригує лінію посмішки, не порушуючи її плавного вигину. Саме на цьому етапі потрібно терпіння, так як робота майже ювелірна. Ватяна паличка в якості альтернативи для такої тонкої роботи не підійде. Частіше змочуйте вату, але також стежте і за тим, щоб випадкова крапля не розмила вже відкориговану лінію.
6
Коли край нігтя буде оформлений належним чином, покрийте нігті прозорим лаком або лаком пастельного відтінку для френч-манікюру. Видаліть надлишки лаку з кутикули і шкіри навколо нігтів. Якщо хочете покрити нігті ще одним шаром лаку, перед його нанесенням виждіть хоча б хвилину, щоб лак тримався довше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vK6bQq4pOYE
Френч- манікюр, він же французький манікюр, універсальний. Він прекрасно поєднується з усіма стилями, доречний в будь-якій обстановці, підходить до будь-якого одягу і навіть до її відсутності. Руки з таким манікюр ом виглядають дуже доглянуто. Техніка виконання френч- манікюр а досить проста, хоч і вимагає певної вправності й акуратності.
Вам знадобиться
  • - Лак;
  • - трафаретні смужки;
  • - манікюрні приладдя;
  • - рідина для зняття лаку/коректор манікюру.
Інструкція
1
Перш ніж зайнятися безпосередньо нігтями, приділіть час рукам. Зробіть розслаблюючу ванночку, накладіть маску, виконайте легкий масаж кистей рук, нанесіть зволожуючий крем. Погодьтеся, на красивих руках будь манікюр буде виглядати по-королівськи.
2
Обробіть кутикулу за допомогою спеціальних розм'якшуються складів. Від використання металевих інструментів краще утриматися - вони травмують шкіру. Після них кутикула виростає швидше і стає нерівною. Щоб зрушити кутикулу, користуйтеся дерев'яною або силіконової паличкою.
3
Надайте нігтям акуратну форму за допомогою пилочки. У класичному френч- манікюр е оптимальною формою нігтя вважається «лопаточка», але можливі й варіації. Підберіть таку форму нігтя, яка підходить саме вашим пальцях.
4
Видаліть з поверхні нігтя залишки крему ватним диском, змоченим у спирті або в рідині для зняття лаку. Якщо поверхня нігтя НЕ БУДЕ обезжирена, лак буде погано триматися, швидко сколюватися і обсипатися.
5
Наклейте на поверхню нігтя трафарет, щоб позначити межі вільного краю нігтя. Якщо ні трафарету, позначте білої гелевою ручкою лінію біля початку виступаючої частини нігтя або вибілити спеціальним олівцем внутрішню поверхню нігтя, щоб по прикидами можна було орієнтуватися під час нанесення лаку.
6
Покрийте білим лаком край нігтя до трафарету або орієнтовною лінії. Допускається використання лаків інших відтінків (що контрастують із кольором лаку основної частини нігтя). Лак наноситься від країв нігтя до його середини.
7
Дайте білому лаку трохи підсохнути і акуратно видаліть трафаретні смужки. Підкоригує лінію переходу. Видаліть надлишки лаку спеціальним коректором манікюр а чи ватою, накрученою на кінець зубочистки.
8
Нанесіть на нігті безбарвний лак. Дайте йому висохнути, видаліть надлишки лаку з кутикули. Зверху можете нанести шар закріпляючого лаку. Замість безбарвного можна використовувати прозорі лаки пастельних відтінків. Гармонійно виглядають відтінки бежевого і рожевого кольорів.